Ibolits - Krāpšana

Aizgāju ar saplēstu Macbook Pro ekrānu ar domu to nomainīt uz jaunu. Servisā teica ka ir iespējams, bet būšot jāgaida vismaz mēnesis kamēr atnāks detaļa un tas maksāšot vismaz 450 eiro. Piekritu, atdevu datoru un gaidīju mēnesi (pat ilgāk) . Atnākot uz servisu bija redzams, ka datora displeja korpuss ir citā tonī nekā oriģinālais un materiāls arī atšķiras, atverot datoru redzēju, ka displejs ir daudz sliktākā kvalitātē kā tam būtu jābūt (balto krāsu rāda kā zili rozā) . Prasot kāpēc displeja materiāls atšķiras no oriģināla man atbildēja ka ar laiku metāls izbalēšot un būs vienā tonī ar pārējo datoru.. Kad jautāju, lai pierāda, ka šis nav Fake, man teica, ka to nav iespējams zināt.
Aizgāju prom ar tādu pašu datoru ar kādu atnācu, lieki nogaidīju vairāk par mēnesi un gandrīz tika izkrāpts no manis 450 eiro.

21.01.2021

E

Joe Rogans👽 22.01.2021

Pareizi darīji 👌

E Edgars 22.01.2021

Paroli savu gan nevajadzēja publicēt.
Ar Apple lietām jāielāgo viena lieta, jaunu oriģinālu no Apple nākušu detaļu var dabūt tikai caur autorizētiem servisiem tādiem kā iDeal un Capital.
Citur labākajā gadījumā būs oriģināls atjaunots (refurbish) ar mainītu matricu, lietots oriģinās vai vispār kopijas.
Jūsu modelim tirgu ir daudz sliktas kvalitātes ekrāni.
Ja tiešam nepieciešama oriģināla kvalitāte iesaku doties pie autorizētajiem.

E Elzaaaa 28.01.2021

Paldies par informāciju, aizgāju uz ideal nākamjā dienā un 5 darba dienu laikā tiku pie jauna displeja..

Pīle. 22.01.2021

Ha! Ja ir nauda uz apple, ganjau ka vienkārši varēji nopirkt jaunu macbook! Vajag beigt domāt ar nepareizo galu un nopirkt normālu datoru nevis viegli plīstošos apple atkritumus, pieklājīgi sakot.