Ibolits - Bojājums

Divus mēnešus atpakaļ atvedu savuIphone 6 pie ibolits.lv nomainīt sabojājušos ekrānu. Nomainīju uz oriģinālu, kura vietā man piedāvāja arī neoriģinālu, bet teica, ka atšķirība ir tāda, ka neoriģināls var sabojāties pie pirmās krišanas utt. Garantija šim pakalpojumam ir 60 dienas, jeb 09.02 tā man beidzās (šodien ir 13.02..) . Pildot uzdevumus datora uz īsu brīdi ieskatījos telefona ekrānā, paceļot to gaisā, un maigi noliku atpakaļ uz gultas, kad dīvainā kārtā turpinot skatoties telefona ekrānā pamanīju, ka pati no sevis, bez jebkādas krišanas, jebkādas sadursmes ar jebko citu, bez jebkāda iemesla, sāka rasties plaisa, kura apmēram piecu sekunžu laikā vilkās pāri visam ekrānam un tur arī palika. Ekrāns ir oriģināls, kopš remonta nav piedzīvojis nevienu kritienu un pats sabojājas. Es pats nespēju aptvert cik tas ir smieklīgi un tajā pašā reizē neiespējami, Bet tas notika manā acu priekšā ar manu skatienu vērstu uz ekrānu!

Rīt zvanīšu uzņēmumam mēģināšu visu noskaidrot, ja man palīdzēs ar šo jautājumu, tad uzreiz došu šeit par to zināt, ja man nepalīdzēs atrisināt šo bbezsakaru tad arī uzreiz došu jums zināt.

R

J Jonsons Babys 13.02.2017

Plaisa pati no sevis guļošam telefonam nevar rasties, nestāsti muļķības! Un kas tās par muļķībām oriģināls ekrāns vai neoriģināls? Iphone neparedz detaļu nomaiņu, bet gan visa telefona uzreiz. Viņiem nav oriģinālu ekrānu maiņai. Iespējams tev piedāvāja ar H9 aizsardzību vai bet H9 aizsardzības, bet H9 aisargstiklu varēji nopirkt pats! Cena no 5 līdz 10 EUR

K kartupelis2 13.02.2017

"Iphone neparedz detaļu nomaiņu, bet gan visa telefona uzreiz."

forši ne, ja man podziņa nestrādā, jāmaina telefons

R Roberts 13.02.2017

Pavadzīmē rakstīts, ka ekrāns ir oriģināls! Un ekrāns PATS saplīsa. Sapratu, ka iphone 6 tā ir ļoti reta parādība, bet tas ir iespējams, ka ekrāns pats saplīst, vai nu zem ekrāna spiediena dēļ vai citu faktoru, bet nekāda mana darbība neizprovicēja ekrāna plaisu.

A Ass27 13.02.2017

Nemegjini, nesanaks. Es shita megjinaju iesmeret garantija savu Sony ebook, pats uzgulos ar elkoni uz ekrana, krakshkjis un viss. Megjinaju servisa izmeloties, ka pats saplisa. Bet nu muljkjigi, neviens nav idiots, pasutija mani 3 majas talak...

R Roberts 13.02.2017

Pirms tu nāc mani sūdzēt, ka esmu melis un cenšos nepatiesi kādu nomelnot, vai iegūt pakalpojumus pa brīvu, ieraksti google "iphone 6 screens cracks by itself" un secini pats. Nav man motīva nevienam melot. Es neesmu tāds, kurš nevarētu samaksāt 120 eur par ekrāna remontu, bet šajā situācijā tas notika pats no sevis, tādēļ netaisos par to maksāt.
Tiem, kuri ir domās, vai izmantot ibolits.lv pakalpojumus vai nē, tiem man šis gadijums ir jāpastāsta. Nav teikts, ka tā ir 100% ibolits vaina, bet man par to nav jāatbild..