J Janka 100 05.02.2012

Runājot par hgf tas tur ir tāds bardaks ka nu, jonijs sūta atgriezumos cigaretes ar alkaholu katru mēnesi uz zviedriju, Līga puķēna sāka strādāt par operatoru un nostrādāja labi ja mēnesi un jau tika par meistaru kas no presēm nesajēdz itneko, kantoris tik abnagļevšijs kad brauka pa veikaliem un uz darbu pilnīgs poverī ir, ja kāds lasa šo te ziņu tad padomājiet pirms ejat, ar naudām ar čakarē kā māk, pēc būtības vajag arī par kaitīgo darbu maksāt bet kantoris saka kad te nekas kaitīgs nau, ja tās kantor žurkas pasēdētu vismaz stundu tad nemaz tik priecīgas nebūt, bet nu kovar darīt ar tām kantora žurkām viņām būs sava taisnība un ja sāksi ko pierādīt tad viņas tik ātri tev aistaisa muti kad tev nau ko piebilst, labi čau pagaidām.

S saulcerīte 13.03.2012

Mudaks tu esi! Tādu sviestu neesmu nekad dzirdējusi. Nekā tāda nekad nav bijis! kā tu zini kas tur notiek?

S saulcerīte 13.03.2012

Esi pārliecināts ko murgo? Laikam reāla poha ir bijusi! No visa tā ko janka100 ir teicis nekā nav patiesības. Jonny ir vislabākais darba devējs, par Līgu arī šaubos ka slikta būtu(vismaz man ir normālas attiecības). Algau maksā vienmēr laicīgi, un viss pārējais arī noteik pēc LR likumiem!!! Nekad nav pārkāpti likumi. Par kontrabandu nu tev laikam aliņam nesanāca, ka šitādu sviestu var izdomāt :) Un tu laikam galīgi neizglītots esi ka pat rakstīt nejēdz! Ceru dzērumu esi izgulējis :D