HGF

JA JA aizmirsi piebislst,ka stradnieki strada tris mainas ari nakts mainu.Ka reti kurs ceha sanem280 uz rokas.Un tie kas sanem strada ta ka acis lec ara,muguru sastiepj,sirds stajas,giboni krit,vemj u.t.t.Kas attiecas uz Baltas karti,ja vina nebutu izdeviga firmai, ar ko aizbazt muti valsts kontrolei, tad vinu nenemtu.KADS SAKARS ZVIEDRIEM AR HGF/JA NESKAITA KA VINI IR TIKAI FIRMAS VEIDOTAJI,FINANSU IEGULDITAJI,UN VISS KAS VINIEM IR VAJADZIGS SARAZOTA PRODUKCIJA/ PAR PAREJO ATBILD PIENAPUIKA AR MAITAM. KURI STRADA TIKAI SAVAM LABUMAM.Cik esat apkasusi stradniekus?Cik esat ieturejusi no viniem algas.Pedeja laika neesu redzejis tadas firmas kur tik sudigas algas un sudiga attieksme pret stradnieku.Zinasanai 280 uz rokas tagat sanem tikai diena stradajot,bez piemaksam.Kas attiecas uz stundu velak sak stradat,tad laikam jus jau tagat tikusi esat ,ka stradniekam vairs nestav uz jusu darbu.Un vel jau aizmirsi piebilzt, ka jums jau ir mazak stradnieku neka agrak un ka dzirdeju,ka vairak nopietni stranieki ari nenak.HA HA HA!!!

V

Komentāri (1)

J ja29ve34gdbm221 12.01.2020

Letinju kucites par "vadītajam"!... Ha ha ha... Vini ir vergi, kas sapno klut par vergturiem, un stradat tada suda bedre, ka hgf? !.. Piedodiet, tas ir necienit sevi, savu laiku un savu dzivi. Ja zviedrs butu tiesais vaditajs, varbut, bet tikko vietejie bralji un kuces tiek pie teiksanas, vini salaiz deli visu, ko vien var salaist. Latvija nav vaditaju, ir tikai su** bralji.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes