www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Ierados ar bērnu Hesburgiri 15.09.2018, kas atrodas Dzirciema iela 42, Rīgā, piegāju pie kases, pirms manis bija 3 cilvēki, kurus apkalpoja viena meitene. Divi puiši bija redzami virtuvē. Kad meitene izteicas otrām puisim, ka nevar paspēt apkalpot, tad viņš piegāja pie otrās kases un sāka apkalpot pirmo cilvēku, kurš stāvēja aiz manis. Padomāju, labi tūlīt tā meitene apkolpos cilvēku, kurš stāv pirms manis un pieņems no manis pasūtījumu. Viņa apkalpoja un pēc tām aizgāja uz virtuvi un tur sāka kaut ko darīt ledusskapī. Tādā veidā mani izmeta no rindas. Kad tas puisis apkalpoja visus četrus cilvēkus aiz manis, aizgāja uz virtuvi un plapaja tur ar otro puisi. Kad es pajautāju, vai mani kāds apkalpos, uz ko man bija atbildēts «нет и не мешай работать». Mēs ar bērnu aizgājām prom, neveicot pasūtījumu un diezvai mēs vēl kad ieiesim.

O