www.sudzibas.lv Hesburger Apsargs brutāli izmeta meiteni, kā lielāko noziedznieci

Hesburger - Apsargs brutāli izmeta meiteni, kā lielāko noziedznieci

Ar darba kolēģītēm sestdienas vakarā gājām izklaidēties, pēc kārtīgas izdejošanās sapratām, ka gribas ēst uz aizgājām uz Hesburgeru... Tas bija vienkārši drausmīgi... Iegājām iekšā un stāvējām jau rindā un tad pienāca apsargs un vienai no manām kolēģīttēm teica, lai vina ejot ārā, jo nedrīkstot nākt ar alkoholu... Viss jau būtu kārtība, ja viņa būtu atklāti gājusi un dzērusi, bet šajā gadījumā meitenei šampanieša pudele bija neataisīta un ielikta maisiņā un pat nebija domas mums sēdēt tur un to šampanieti dzert... kad meitene sāka pretoties un teica, ka viņa taču to nedzer, bet tikai tur rokās un pietam eliktu maisiņā, kuram tikai nedaudz spīd cauri, apsargs brutāli, kā lielāko noziedznieci meiteni parāva aiz rokas un izmeta no Hesburgera. Saprotams, ka klubiņā nevar iet ar alkahola pudeli, bet šajā gadījumā runa ir par Hesburger-ātrās ēdināšanas iestādi!!! Pietam, apsargs stingri pārliecinoši teica, ka likumā, redz, tā esot rakstīts! :D Kad izgājām ārā es teicu, ka nav neviens likums kurā būtu rakstīts, ka nevar iet ēdnīcās, vai tamlīdzīgās vietās ar aizvērtām alkohola pudelēm un pietam, ieliktām maisinos. Vins man jautāja:"Kas tu kāda topošā advokāte?" es saku:" nē, sociālā darbiniece!" Vinš vienkārši sāka ņirgāties...Jautājums, kas tur tik smieklīgs??? Vai sociālais darbs ir kaut kas slikts, ja izdzirdot, ka kāds mācās to, mūsu latvju bāleliņiem tik dikt jāsmejas???:( Pēc šī vakara, jutos ļooooti sarūgtināta un aizvainota!!! Vai tiešām cilvēki ir tik ir tik aprobežoti... :( Sarūgtinājums gan par kolēģīti, gan par sevi pašu-nu kaa var tā izrīkoties??

C

C chavs 10.07.2009

Mans (autores draugs) arī piestrāda apsardzē, man nav nekādas pretenzijas par tāda veida amatu, bet šaja gadījumā tiešām mūsu vaina nebija nekāda-atradāmies nepareizajā laikā un vietā! Apsarga kungam vienkārši nepatika, ka meitene ar pudeli maisiņā izteica viedokli, kas bija pretējs viņa- cilvēks laikam nebija izgulējies un kāds viņu pirms tam bija nokaitinājis un viņš, cik saprotu, nemācēja savākties un šajā gadījuma izgāza dusmas uz mums!!! Lai tam cilvēkam turpmāk veicas ar savu neadekvāto emociju izpaušanas veidu tikt galā!!:)
Atļaušos oponēt, ka nemeloju gan- nevajag par citiem spriest pēc sevis!! Veiksmīgi! :))

R rojs2 27.12.2009

Cilvēk, tev vajadzēja uzreiz rīkoties, r akstīt saūdžibu, saukt administrāciju, nepalaisties un norādīt tādam tupam apsargam, kur ir viņa vieta. Un viņam nebija nekādu tiesību tevi raut aiz rokas vai vispār kaut kā pieskarties. Es tavā izsauktu policiju.

M Marģerts 07.02.2010

Es gan hesburgeraa vairaakas reizes esmu dzeeris un neviens neko neteica :D

I Interesanti 06.07.2011

Man nav skaidrs, ko meitenes būtu spējīgas izdarīt, ja arī izdzertu to nelaimīgo šampanieša pudeli?

I Inzener 20.08.2011

95% ohrannikov eto bezgramotnie bidli, kotorije vozomnajut sebja tipo Policeiskim ili Generalami, spustitesj na zemlu olovannie soldatiki!5% eto ohranniki bez formi, kotorie prosto podrabativajut v ohrane, 2 takih znaju, sostojatelnie parni s semjami i mawinami, s osnovnoj rabotoj!
P.S Ohranoj ne s4itajutsa inkasatori i bankovskie rabotniki, a takze rabotniki otelej, debilov s "6" klassami (ih cifra:) tuda ne berut, tam 4to to delatj nado, a ne tolko bidlitj i hoditj po krugu:)))

G gg 30.08.2011

tu esi vkn lose, ja nesaproti neko.. tupa zoss no laukiem..

J Jailen 05.09.2011

Yeah that's what I'm talnkig about baby--nice work!

M Makaela 06.09.2011

That's the best anwser of all time! JMHO

J Janka 03.10.2011

a nemeegginaaji tam apsargam iedot bietee ?

N Nastja! 03.10.2011

Debiloidi! U nih net licenzii, na raspitie alkogoljnih napitkov! Poetomu pejte v podvorotne ili v podjezde! Udiviteljno, kto takim voobcse prodaet? I tak mozgov net, a tak i poslednego lishatsja!

U Urlām 03.10.2011

Vai jūs esat izņēmuši licenzi runāt Latvijā okupantu mēlē?

S sarikoff 13.10.2011

какой социальный работник может себе позволить купить бутылку шампанского, после похождение в клуб(значит купили в каком-то магазине после 22-00) праведники))) и что совсем трезвые были! но речь не об этом...да, сам помню, что один раз..года наверное 3-4 назад было, что на новый год гулял по старой риги и защёл в хесбургер, понятное дело, что была огромная очередь. и ясное дело, что ходил озлобленный охранник, так-как не особо приятно работать в ночь на новый год, когда все празднуют. стою я значит у кассы в очереди, жду. а этот уродец в наглую палит на мою жену, начиная её раздевать глазами... и тут видимо поймал мой взгляд.начинает смотреть на меня. минутная пауза..после моих слов, что у него какие-то проблемы с головой и что я могу помочь ему решить их после дежурства с помошью лишения его гнилых СУКА. зубов. потявкал-потявкал и ущёл..видимо дрочить в свою конуру! тут дело не в профессии .каждая важна-каждая нужна! а именно в самом человеке.человек видимо был-говно. и печать в отестате за какой либо класс не особо о чём-то говорит.так-как судя по нисаному-многими, их из яслей ещё не выпустили))) а особенно того уродца/ку которые пытаются разжечь меж-национальную рознь! вешал бы таких дЫбилов бы! скоты, если пытаетесь ровнятся на США, то при наличие мозгов наверное бы заметили, что в Америке живут все и довольно дружно! так-как если бы каждый орал друг на друга, что нах этих оккупантов, негров, китайце, евреев, РУССКИХ И ЛАТЫШЕЙ, самой Америке как государство не существовало бы и в помине! живём же в одной стране, что нам млять делить то?

T tralala 28.11.2011

Es gan varētu pastāstīt pretēju stāstu - es ar draugiem atvilkos uz Hesīti ar puspilniem alus kausiem-, jā, apsargs piegāja un pabrīdināja, ka ar alkoholu nedrīkst uzturēties Hesburgerā, bet mest ārā nevienu nemeta. Iemesli var būt dažādi - gadījās labs apsargs, kompānijā bija arī džeki .. nezinu. Bet mums viss beidzās labi.
Un vēl, komentētājiem, kas apdirš apsarga profesiju kā tādu, publiskais FUJ!

H Heh 07.12.2011

Nezinu, kur Jūs apsargi skatāties, bet es ALFA hesburgerā patstāvīgi dzeru alu un riju burgerus :D Problēmu nav bijis :D