www.sudzibas.lv Hesburger Apsargs brutāli izmeta meiteni, kā lielāko noziedznieci

Hesburger - Apsargs brutāli izmeta meiteni, kā lielāko noziedznieci

Ar darba kolēģītēm sestdienas vakarā gājām izklaidēties, pēc kārtīgas izdejošanās sapratām, ka gribas ēst uz aizgājām uz Hesburgeru... Tas bija vienkārši drausmīgi... Iegājām iekšā un stāvējām jau rindā un tad pienāca apsargs un vienai no manām kolēģīttēm teica, lai vina ejot ārā, jo nedrīkstot nākt ar alkoholu... Viss jau būtu kārtība, ja viņa būtu atklāti gājusi un dzērusi, bet šajā gadījumā meitenei šampanieša pudele bija neataisīta un ielikta maisiņā un pat nebija domas mums sēdēt tur un to šampanieti dzert... kad meitene sāka pretoties un teica, ka viņa taču to nedzer, bet tikai tur rokās un pietam eliktu maisiņā, kuram tikai nedaudz spīd cauri, apsargs brutāli, kā lielāko noziedznieci meiteni parāva aiz rokas un izmeta no Hesburgera. Saprotams, ka klubiņā nevar iet ar alkahola pudeli, bet šajā gadījumā runa ir par Hesburger-ātrās ēdināšanas iestādi!!! Pietam, apsargs stingri pārliecinoši teica, ka likumā, redz, tā esot rakstīts! :D Kad izgājām ārā es teicu, ka nav neviens likums kurā būtu rakstīts, ka nevar iet ēdnīcās, vai tamlīdzīgās vietās ar aizvērtām alkohola pudelēm un pietam, ieliktām maisinos. Vins man jautāja:"Kas tu kāda topošā advokāte?" es saku:" nē, sociālā darbiniece!" Vinš vienkārši sāka ņirgāties...Jautājums, kas tur tik smieklīgs??? Vai sociālais darbs ir kaut kas slikts, ja izdzirdot, ka kāds mācās to, mūsu latvju bāleliņiem tik dikt jāsmejas???:( Pēc šī vakara, jutos ļooooti sarūgtināta un aizvainota!!! Vai tiešām cilvēki ir tik ir tik aprobežoti... :( Sarūgtinājums gan par kolēģīti, gan par sevi pašu-nu kaa var tā izrīkoties??

C

L LLLL 16.11.2008

Tas nozīmē, ka ja tu nāc no veikala ar pilnu iepirkuma somu, tad nedrīksti ieiet Hesburger(-ā). Varbūt tu gribēsi tur savas sviestmaizes sataisīt un apēst, vai kādu nopirkto burkānu iegrauzt. Tāpēs, mīlīši, turpnāk uz Hesburgeru ejiet tikai ar maciņu rokās :D:D:D:D:D

F FAKTS 16.11.2008

MOMENTA VAJADZEJA RAKSTIT SUDZIBU VEIKALA, VAI LIELVEIKALA AMDINISTRACIJAI!

L Labvēlis 16.11.2008

Par apsargiem iet strādāt tiem, kuriem ar domāšanu ir pašvakāk. Izglītība droši vien 7. klases līmenī. Un ja šādam cilvēciņam pasaka, ka ar alkoholu nevar nāk iekšā un tādus jāmet ārā. Tad šis cilvēciņš savā aprobežotajā domāšanā pat neiedomājas, ka tas droši vien nebija domāts uz tiem, kuri nāk paēst tikko ne veikala. Ja es būtu šādas ātrās ēdināšanas saimnieks notikti gribētu zināt par šādu gadījumu. jo samazinātu manu apgrozījumu un peļņu, kā arī reputāciju. Bet apsargs par to pat nepadomā – jo nav ar ko.!!! :)

A abelīte 16.11.2008

piekrītu pēdējām komentāram, diemžēl ir tādi apsargi, kuri ir pēdējie imbicīļi, kuriem smadzeņu vietā fekāliju masa, un kuriem attīstības līmenis ir kā klāburčuskai! respekts meitenem, un padoms pa tādam sūdīgām un smirdošām iestādēm nestaigāt!

F FAKTS 16.11.2008

TO ABELĪTE, NU PALASOT TAVU TEKSTU AR VISS TOP SKAIDRS, IQ UZ NULLES LĪM.

A Agita 16.11.2008

Vienkaarsi apsargi domaa, ka ir dievi zemes virsuu!!?? :D Njaa saprastu ja ietu dzerot..ja buutu pasleepts tas alkohols, vai vinji camdiitos???Paarbaudiitu???protams nee..Un ar uzbraucieniem uz klientu, kuram ir taisniiba..tas nepiedodami...

N ninja 19.11.2008

tirdzniecibas iestazu utml. apsargi parak biezi izceljas ar tupumu. un pieradit taisnibu vai veikt "apgaismosanu" nevar, jo dazam labam tas tupums ir vnk neizmerojami liels.
(par laimi, pazistu paris apsargus, kuri apgazh visus stereotipus par apsargu lielo masu)

A ally 20.11.2008

man domāt, ka apsargi wispār ir tādi, kurus dzīwe smagi apcēlusi un šitajā postenī viņi jūtās kā varoņi:)

T toony 20.11.2008

Vajadzēja pieprasīt menedžeri. Manuprāt viņiem tādi tur ir. Un skaidroties jau ar to.

T taspats 24.11.2008

Apsargi man vienmeer ir likushies tupi, ja taads neeesi - tad paliksi, jo paareejie taadi, un kolektiivs dara savu...ir protams iznjeemumi, bet reti...ar vaardu apsargs domaaju tos puikas, kas izspiedushi grutaku censhas kaut kaa sevi dziivee pieraadiit, ir protams ok apsargi, kas ir pro, bet shie kas iziet kursinjus ir tupmiizhi, bet vinjus jau arii darba deveeji draazh taapeec arii varbuut rodas vinjiem strutas galvaaa...!!!

V Votirtādsjā 24.11.2008

jap piekrītu hesburgergs ir riktīga miskaste pēdējo reizi kad tur biju ēdiens bija 100x pretīgāks nekā mc-donaldā - un kur nu vēl pretīgāks kā mc... :D

A Aisha 24.11.2008

Tak zināms, jo tupāks apsargs, jo labāk veiks savus pienākumus. Viņi ir cilvēki ar taisnvirziena domāšanu ja viņam pasaka nelaist iekšā ar alkoholu viņš to saprot burtiski nepieļaujot izņēmumus, tatad iekšā netiks neviens uz ko var attiecināt šo aizliegumu. Īstenībā ir situācijas kads šāds tupums ir vietā un pat apsveicams piemēram pie naktsklubiem, menedžeris pasaka nelaist iekšā nevienu kas dzēris un labs tups apsargs nelaidīs nevienu kas būs iereibis ar domājošu apsargu nebūtu tik labs rezultāts, jo viņu varētu piekuļot viņš varētu sākt domāt par iestādes labklājību jo iezērušam cilvēkam jūra līdz ceļgaliem un naudas maks vienmēr vaļā, bet īsti labi nav laist iekšā sadzērušos, jo pēctam pašiem var rasties problēmas. Un arī šajā gadījumā, ja nebūtu tups apsargs iespējams a'trašanās šajā ātrās ēdināšanas restorānā nebūtu tik droša, jo tajā varētu atrasties arī personas kas ir iereibušas utt.

V Vlagiks 24.11.2008

Ir tā ka apsargiem ir tik smieklīgs atalgojums, ka tur neviens normāls nemaz nevar strādāt, itsevišķi kaut kāda ēdnīcā...

N nafiga 11.04.2009

Sorry, apsardzē strada ne mazums cilveku ar augstako izglitibu. Saksim ar to! Tapec nevajaga apsardzes darbiniekus uzskatit par tupiem! Turklat, es pielauju, ka gan jau kaut kas tika nokluset shini sudziba un ne lidz galam pastastits... Kur tad jus gajat izklaideties? Kada jus klubinaa ielaistu ar savu shampaniesha pudeli??? Tu viniem ari teiksi, ka taa ir aizverta un turklat maisinjaa?? Noteikumi ir noteikumi un ir rakstiti tieshai ieveroshanai, nevis, lai katrs tos tulkotu no sava viedokla! Moshka taa vis nebija shapmpaniesha pudele kaa aprakstits sudziba, bet kas cits, ko vareja bez problemam uz vietas attaisit!

N nafiga 11.04.2009

Turklat, apsargam noteikti jabut telepatam un jaredz jusu domas, ka jus nu negrasijaties to pudeli vert valaa un dzert, vai ne??

Nav ko jums te braukāt. Sēžat mājās un es vienmēr atradīšu veidu, kā nokāst sodu. Lūdzu arī mani saprotiet, jo es pelnu naudu tikai no iekasētājām soda naudām. Man ir maza alga uz rokas 120 LS, tāpēc esmu motivēts katram pasažierim piekasīties un lai mēs brigāde varētu normāli pa dienu nopelnīt. Saprotiet arī mūs. Pie tam no skolēniem ir viegli dabūt to soda naudu. Tāpat arī pensionāri no mums baidās un maksā gan to soda naudu, ka nemetās. Mēs izvēlāmies un izvēlēsimies par upuriem ārzemniekus, kuriem ir nauda, lūk tā. Pārējie pasažieri ir netīra, pelēkā masa.

. ... 10.06.2009

"Uvazaemie" no4nie posetiteli! Vi odin raz hotj vozmite kameru s soboj i posmotrite potom, osobenno kak vi-devuwki vedjote sebja no4ju v tom ze hesburgere!!!Skolko raz takoe videl!!!Pjanie, vizzite, kak svinji, orjote, kidaetesj bumazkami, stakanami i t.d. pri4jom vse prekrasno ponimajut, 4to vi tut nam mozete rasskazatj, pjanie, obizennie babi!!! pri4jom kazdaja klenjotsa-pitj nebudem, potom vesj hesburger v butilkah...

A Agita 17.06.2009

Atbilde Nafiga!!!

Mees grasiijaamies iet maajas un iemalkot sampi..tas jau bij agrs riits..kaadi vairs klubi?!?jau paspeejaam izdejoties, vai tad neizlasiiji..peec kaartiigas izdejosanaas???

Jaa jaa un izdomaajaam, ka sampis buus sampis :D

Nee zini ietu kkur sabiedriskaa vietaa nodzerties sampi..mos veel pie policu eekas kaadas :D

J Janis Juriks 03.07.2009

Meitenes ir vienkārši debīlas 100x melo! Esmu darbinieks un labi zinu kas un kā notiek! un Apsargu rīcība visās šajās vai līdzīgas situācijās ir 100x PAREIZA!!! Nebrīnītos ja dāmas būtu ko sliktu pateikušas apsargiem, vai ja pudele būtu vaļā vai pat ja nebija maisiņā ielikta!!

H haahh 03.07.2009

Un viirieshi ir vienkarshi veel debilaakiiiiii!!! Tai skaitaa tu Janis juriks( taadus kaa tu nav noziimes uzrunat uz juus)
Tu tak nebiji vinaam klaat un nezini kaa viss iisti bija lai te izdariitu paarsteidziigus secinajumus! Un tev par saviem IZCILI debiliem vardiem var sanakt problemas!