SIA Hausmaster - Krapšana

Diemžēl ļoti slikta kompānija. Bija man parāds, bet kad visu izmaksāju man teica ka tie vēl parāds 60. 00 EUR. Nezinu uz ko cerēja, laikam uz to ka es neatstāju sev papirus par maksājumiem, lai vēlāk izpiest no manim 60. 00 euro. Divus mēnešus vajag gaidīt papīru par to, ka man nav parādi. Bet kad viņiem vajag kaut ko, tad nedod mieru ar saviem zvaniem.

P Paulinja 05.03.2016

Pilnigi piekritu.. Kad dzivoju dzivoklu maja, kuru apkalpo ,,HAUSMASTER,, , vini teica, ka nav samaksat rekins, un tas ir parads, kaut ari naudu par to biju jau divas nedelas atpakal aizsutijusi. Es vairakkart sutiju rekina kopiju, un man neviens ta ari neatzvanija, ka bija solijusi. Vel pat meginaja vainu uz manis novelt...

R Rita Semena 16.06.2016

SIA SIA Hausmaster - AS Hausmaster dzīvokļu īpašnieku maksājumus par pārvaldīšanas izdevumiem uzskata par savu atlīdzību, atskaites par pārvalldīšanu slēpj, uzskatot ka viss, kas ir
saistīts ar Hausmaster darbību ir komercnoslepums

A AS «Hausmaster» 10.06.2018

Individuālais komersants «Rita Semena» turpina melot (sk. tiesas «SPRIEDUMI»: Lietā C30392914, Lietā C30686115, Lietā C30438313, Lietā C30575414, Lietā C30696411 u.c.).