www.sudzibas.lv Hausmaster Vairāk kā 8 mēnešus tek jumts un netiek salabots!

AtrisinātaHausmaster - Vairāk kā 8 mēnešus tek jumts un netiek salabots!

Hausmaster / Civinity vairāk kā 8 mēnešu garumā ir kontaktēts par tekošu jumtu kuģu ielā 26, bet apsaimniekotājs tikai izraksta rēķinus un reāli kvalitatīvu remontu nav veicis un problēmu nav novērsis. Dzīvoklī tek iekšā ūdens no jumta pēc katras lietusgāzes. Vājprāts!

03.09.2020

Papildināts Riverside Investments 03.09.2020

Jāpiebilst, ka Kuģu ielas 26, Rīgā pārvaldnieks Oskars Felšs ir grūti sazvanāms, sola atzvanīt, neatzvana pat nedēļām ilgi. Pašam pārvaldniekam un apsaimniekotājam nešķiet nekāda lielā problēma, ka 8 mēnešu garumā tek jumts un dzīvoklim ir radušies jau zaudējumi vairāku tūkstošu eiro apmērā.

Papildināts Riverside Investments 07.09.2020

Šodien atkārtoti tecēja jumts dzīvoklim. Uzreiz tiek nosūtīts epasts Hausmaster, veikts zvans pārvaldniekam un Hausmaster. Bet vienīgā atbilde ir, ka lūdzu, sūtiet epastus mums. Dzīvoklī reāli noplūst grīda, bet pārvaldnieks nu jau devīto mēnesi nav salabojis jumtu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Riverside Investments 22.01.2022

Pēdējās nedēļas laikā 2 reizes pazudis karstais ūdens kuģu ielā 26 un izrādās, ka mājā applūdis pagrabs. Hausmaster tikai priecīgi izraksta abnormālus rēķinus par 50 tūkstošiem eiro gadā par apsaimniekošanu un māja tikmēr ātri pārvēršas par graustu.

R Riverside Investments 31.12.2020

Hausmaster Civinity atteicās salabot ēkas jumtu un vēl ievilka uz vairākiem mēnešiem garumā informācijas sniegšanu apdrošinātājiem par jumta tecēšanas dēļ sabojāto grīdu

S shepherdite 11.02.2021

Tas nav nekas. Ikšķilē vajadzēja 7 gadus, lai tiesā pierādītu, ka tekošs jumts ir jumts un ka par tā apsaimniekošanu atbild pārvaldnieks. Civinity ir viens kārtīgs neprašu vai blēžu kantoris.