www.sudzibas.lv Hausmaster Pārdots uzņēmums- zems serviss

Hausmaster - Pārdots uzņēmums- zems serviss

Uzņēmums Civinity ir pārpircis tādus apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējus kā "Hausmaster", "Labo Namu Aģentūra", "RBS Skals", "Vestabalt Serviss" VBS serviss u.c.
Mūsu mājai ievērojami pasliktinājās komunikācija ar apsaimniekotāju, lai arī kontaktperona bija tā pati. Apsaimniekotājs vairs nespēja nodrošināt mūsu prasības, pat lampiņas kāpņu telpā bija jāgaida nedēļām, lai tiktu nomainītas, jo tas bija jāpiesaka centralizēti caur klientui apkalpošanu, kur strādā pasaulē nezinošākie cilvēki.
Kopā ar pārējiem iedīvotājiem nolēmām mainīt apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēju. Pierunāja palikt Hausmāster (kas patiesīvbā ir Civinity). Vēl 2 mēnešus nomocījāmies ar birokrātiskiem murgiem.
Tad noskaidrojām, ka mūsu māja ir parādā pat atkriytumu izvešanas uzņēmumam.
Aizgājām no ši apsaimniekotāja.
BET FONDA NAUDA NAV IZMAKSĀTA JAU VAIRĀKUS MĒNEŠUS!
šķiet, ka kāds uzņēmīgs LT pārstāvis ir pārpircis apsaimniekošanas uzņēmumus un mūsu uzkrātos fonus veiksmīgi investējis tālāk!
UZMANIETIES! Jūs apsaimnieko smukas bildes mājas lapā ar zemu, ļoti zemu pakalpojumu sniegšanas kvalitāti!

S shepard 02.01.2019

Īsts mēslu kantoris ir tas lietuviešu Civinity. Priekšnieks Remigijus Valentinavičius un vietējie ūdens pienesēji Inese Volodina, Ina Saulīte. Neievēro elementāras likuma prasības - informācija netiek sniegta, izmaksu aprēkini neatbilst likuma prasībām, pārvaldnieki anonīmi vai nav zināmi, tiek izdomāti un iekasēti nesaistoši izdevumi, bet tiek ignorēti tādi obligātie darbi kā jumta caurteču novēršana. Ar ūdainu mietu viņus vajag dzīt prom. Pagaidām iztiekam ar tiesāšanos, kur varenais un progresīvais Civinity jau zaudējis divās tiesu instancēs.

L lattro 03.06.2019

Labdien
Ja ir problēmas ar esošo namu apsaimniekotāju, tad varam piedāvāt savus pakalpojumus! Paši esam būvniecības uzņēmums ar saviem instrumentiem un darbiniekiem, daudz lietas zinām par pareizu ēkas uzturēšanu un ar 2019. gada jūnija mēnesi papildus kļūstam par namu apsaimniekotājiem!
Informāciju var saņemt zvanot uz 29561034 vai uz [slēpt]@lattro.eu
Paldies