AS Hausmaster - Krāpšana

Hausmaster par kavētiem rēķiniem piestāda soda procentus, kuri nav pamatoti. Ņemot vērā covid19 situāciju, hausmaster iedzīvojas uz iedzīvotāju rēķina - jebkurš veiktais maksājums dzēš soda procentus, bet pamatsumma netiek dzēsta (līgumā netika pielīgta šāda tiesība) .
Neskatoties uz vairākkārtēju lūgumu, hausmaster turpina aprēķināt soda procentus

04.11.2020

S Sigita20 04.11.2020
Krāpšana

Hausmaster ir milzīgas un nepamatotas izmaksas par nepieciešamiem remonta darbiem nekustamā īpašumā. Avārijas situācijā vienas flīzes pievienošana - izmaksa 79 eur, turklāt flīze netika iegādāta jauna, bet esoša. Te ir pamats uzskatīt, ka Hausmaster veic negodprātīgu komercpraksi, kas ir sodāma rīcība. Lūgums atsaukties citus iedzivotajus 28235008

S Sudzibas.lv Admin 04.11.2020