www.sudzibas.lv Hausmaster Плохой сервис и услуги

Hausmaster - Плохой сервис и услуги

Цены не соответствует уровню предоставляемых услуг. Жалобы и звонки практически всегда игнорируются. Пару раз звонил с жалобами и писал в службу поддержки клиентов по поводу уборки и т.д., но мне так никто не ответил. Не рекомендую пользоваться их услугами!

V

L [email protected] 21.04.2017

Sveiki, Vlad_Nev,
paldies par Jūsu komentāru! Vēlamies Jūs informēt,ka uzkopšanas sūdzības tiek apstrādātas nekavējoties, neatbilstības tiek novērstas un katrs gadījums individuāli izvērtēts, lai nepieļautu neatbilstību atkārtošanos nākotnē. Jūsu viedoklis mums ir vērtīgs, taču diemžēl nespējam Jūs identificēt. Lai operatīvi novērstu Jūsu minētās kvalitātes problēmas, aicinām sazināties ar AS Hausmaster kvaliātes vadības departamentu: [slēpt]@civinity.lv

Ar cieņu,
AS “Hausmaster”

V Vad_Nev 24.04.2017

Уважаемая Laura,
Tо что жалобы обрабатываются немедленно - это мы очень хорошо знаем. Что простите меня я тут делаю? Повторюсь еще раз “мне так никто не ответил”

С уважением,
Vadims