www.sudzibas.lv Hatrvik-7 E250 piedeva канцерогенный эффект (вызывает рак)

Hatrvik-7 - E250 piedeva канцерогенный эффект (вызывает рак)

Vienmēr iepērkos Hartvik veikalā brīvības ielā. Protams ir garšīgi, bet... Izlasot dažas sūdzības apskatīju čekā Pusžāvētās desas "Valmieras" un Cūkgaļas pastēte "Beļģijas" sastāvu un ieraudzīji tur E250. Papēto par E250 izlasīju sekojošu

E250 — Нитрит натрия (Е250)

Название: E250 — Нитрит натрия (Е250)
Тип: Пищевая добавка
Категория: Консерванты
Воздействие на организм: канцерогенный эффект (вызывает рак)
Описание группы: Консерванты — добавки с индексом (E-200 - E-299) отвечают за сохранность продуктов, предотвращая размножение бактерий или грибков. Химические стерилизующие добавки для остановки созревания вин, дезинфектанты.

Brīnums arī ir tāds, ka šī piedeva var izraisīt vēži, bet EU atļauta lietošanai..

R

S smīkņa 07.01.2014

Tu pēkšņi brīnies, ka žāvēta desa ir kaitīga veselībai? Pēkšņi no mēness nokriti? Un kā tev šķiet, kāpēc E250 ir atļauts ES un visur citur pasaulē?

Leonīds Osipovs 07.01.2014

Mūsdienās ir grūti atrast gaļas izstrādājumus bez e-vielām. Pēdējā laikā gan arvien vairāk produktu kļūst tuvāki tam, lai tos varētu saukt par pārtiku. Diemžēl pat maize gandrīz visa vēl nesen bija pieskaitāma pie pārtikā nelietojamas, bet par laimi nu jau ir parādījušās vairākas, kuras neizraisa vēzi, redzes pasliktināšanos, bezmiegu, imunitātes pavājināšanos, koncentrācijas zudumu un citus neiroloģiskus traucējumus, saslimšanas. Tikai jāpalasa sastāvs.
Tā kā es izvēlos tikai produktus bez e-vielām, man ir viegli izvēlēties, jo to nav īpaši daudz un pārsvarā visi zināmi. Tik vien kā atsakoties no e-vielām var aizmirst par saaukstēšanos, galvassāpēm, nogurumu, nerunājot jau par jebkādām nopietnākām veselības problēmām. Pie ģimenes ārsta neesmu bijis jau vairāk kā 6 gadus, kopš sāku pievērst uzmanību pārtikas sastāvam, un arī neiešu, jo profilaksei man vairāk nekā pietiek ar obligātajām pārbaudēm arodveselības centrā reizi gadā.
Pāris reizes gadā noteikti tādu desu var ēst un tas, ka e-vielas ir atzītas par drošām nozīmē, ka noteikti tā uzreiz gluži nenomirsi.

V Valentine 07.01.2014

Мне хартвик в целом нравится, но называть котлеты "говяжьи" и не предупреждать что там свинина - свинство. По закону можно из-за % соотношения мяса, но по-человечестки - свинство.