S Solvita Gremzdiņa 02.04.2008

Kvalitāte ir kritusies, jo es nopirku Vizbulītes tumšo sēklu maizi, ko esmu iecienījusi, un ēdot, maizes šķēlītes vidū bija dzīvs kukainis. Šodien zvanīju uz Hanzas maiznīcu, un vienīgais kas viņus interesēja, vai kukaini es esmu saglabājusi.

L Laila 21.10.2008

Nu ja. Domā ceptuvē maizi izcepa, bet kukainis izdzīvoja? Loģiski, ka veikalā ielīda

L LLLL 21.10.2008

Ja jau kukainis tādu maizi ēd, tad tas nozīmē, ka viņai ir laba kvalitāte.

S Sise 25.04.2009

Tā ir pēdējā maize ko ēdīšu, ja to var nosaukt par maizi!Baltemaizes-uzpūsti kukulīši bez maizes garšas, piegrūztas ar dažādiem uzlabotājiem, konservantiem!Apēdot pāris šķēles baltamizi nejūtu ka būtu ēdusi un sajutusi maizi.
Haza ir tikai "pliks" nosaukums kurai, varbūt, kādreiz bija maizes kvalitāte!

M maiznieks 23.02.2010

Hanza cep normālu maiz ! Nekas tur nav uzpūsts, pliks nosaukums ir tev !

A Anna 27.05.2010

Lielezera maizīte ir SUPER:)

G Goča 29.05.2010

Par kadi konservanti jus runa???
Kas par mulkibas??? Maizes realizacijas laiks 2-4dienas. Vai jus doma ka maiznieki cept maize uz noliktavu un pec tam no noliktava tirgo??? Murgss...

Viss lielako dalu no sava dzive maize atrodas VEIKALA.

Hanza cep normalu maiz !

L ludis 09.06.2010

Ne tikai maizes kvalitāte kritusies, bet arī strādā tur 90% krievu.Tur viss notiek krieviskā stilā.

D darbiniece 17.06.2010

ne jau 90% krievi, bet visi 100% gadu atpakļ tur strādāju, pa visu iepakošanas galu vien 4 cilvēki runāja latviski. un attieksme ka esmu latviete bija vienkārši drausmīga. ja esi latvietis, neesi vairs cilvēks. un strādā pa roku galam tur visi. bieži maize kalniem pa zemi vārtījās, bet tas tur tā normāli, neviens pat zinis īsti nelikās.

ž Žanete 29.07.2010

Vēl joprojām strādāju Hanzas maiznīcā un nepiekrītu Darbinieces teiktajam. Esmu latviete, un jā tur strādā ļoti daudzi krievvalodīgie- bet kāda starpība, kas maizi ieliek maisiņā vai kastē? Protams ir reizes, kad maizīte nokrīt zemē, nu viņu paceļ un ieliek brāķa kastē. Un? Neliek maisā, jo ir higiēniski netīra. Jā starp citu, neteikšu, ka Latviešu tur ir maz un attieksme pret visiem ir vienāda. Nevejag pašam būt izlecējam un būs viss kārtībā.

Runājot pa maizes kvalitāti, tad viņa ir tikai augusi. Vienkārši mēs neesam pieraduši pie uzlabojumiem. :)

A Ainārs Lietuvietis 29.05.2016

Nekādā brāķa kastē no grīdas pacelto maizi neliek - tā pa konveijeru iet tālāk uz nažiem, un iepakošanu!