www.sudzibas.lv Hanzas Maiznīca Neeiet strādāt!!!

Hanzas Maiznīca - Neeiet strādāt!!!

Gribu Jūs pabrīdināt, var būt vairāk attiecās uz Latviešiem. Ja Jūs nonāksiet Hanzas maiznīcā, Jūs arī nākamajā dienā aizbēgsiet no darba. Jo nav iespējams tur strādāt, darbinieki ir krievi, pat maiņas vadītāji, un ražošanas vadītājs, neviens latviski nerunā, kolektīvs arī nav draudzīgs, viens par otru aprunā, visi uz darbu nāk ar šķībām mutēm, nu neapmierināti, stundas arī ļoti daudz ir jāstrādā, par tādām pusdienu pārtraukumiem vari aizmirst, jo nebūs laika, atalgojums arī nav liels, kādu gribētos. Ja tur strādāsi Tu jutīsies vergs!!! Brīvdienas arī ļoti mazs, Esmu laimīgs ka aizgāju projām, kaut vadītājs negribēja, lai aizeju projām.

1 111 15.08.2011

NU ja vadītājs negribēja, ka ej prom, tad varēji par palikšanu prasīt algas paaugstinājumu.

, ,,,,,, 15.08.2011

Ja arī paaugstinātu algu vienālga nepaliktu!

R Rubenis 15.08.2011

Tūdaliņ tagadiņ,
pastalnieki danco!

E Eliina Ivanova 22.02.2017

Pilniigi piekriitu ! Es šobrīd tur strādāju un domāju par iešanu prom. Ļoti grūts darbs, par grašiem. Arī jūtos kā vergs. Cenšos ļoti, bet paldies vietā saņēmu uzdirsanu