www.sudzibas.lv Hairviii / Lashviii Bojājums, slikta kvalitāte, nekompetence, krāpšana

Hairviii / Lashviii - Bojājums, slikta kvalitāte, nekompetence, krāpšana

Nesen pierakstījos online uz Hairviii salonu uz keratīna procedūru. Vairākas reizes esmu veikusi šo procedūru pie dažādām meistarēm. Nekoncentrējos uz procesu, bet dzirdēju, kā mani mati deg taisnotājā, prasīju meistarei vai viss ok, uz ko saņēmu atbildi, ka viss ok, tikai esot vecs taisnotājs - par ko biju šokā. Meistare nesaudzīgi izturējās pret matiem, Rāva, plēsa manus matus, jo pēc struktūras man ir ļoti biezi mati, kuri neķemmējas labi. Kad 4 h process bija pabeigts, mati bija taukaini, bet cerēju, ka viss būs ok, kad izmazgāšu. Pēcāk izmazgāju matus, līdz ar ko keratīns bija izgaisis. 4 h laiks, liela nauda un par to galā nav rezultāta, šobrīd man ir sadedzināti, sabojāti mati, kuru dziedēšana maksās bargu naudu. Man vienkārši nav vārdu, briesmīgs salons un attieksme briesmīga. Ar tām "vecenēm" maigi sakot, kas tur strādā, kasīties netaisījos, zināms, ka to naudu nekad atpakaļ nedabūtu. Bet laikam šai īpašniecei terēzei Vikmanei šo naudu vairāk vajag, ja nespēj nopirkt profesionālus taisnotājus, profesionālas meistares un profesionālu keratīnu. Mīļās meitenes, pēc keratīna ielikšanas šajā salonā jūs izskatīsieties šādi! Padomājiet divreiz! Manas bildes pielikumā!: ( ( ( (

P Palīgs neskaidrajiem 03.09.2022

Ir tak smuki 😆