www.sudzibas.lv GTCL Baltic SIA Krāpšana, neadekvāta attieksme

GTCL Baltic SIA - Krāpšana, neadekvāta attieksme

Šajā uzņēmumā nostrādāju pusgadu, un būtu strādājusi vēl par spīti uzņēmuma vadītāja jUra Glumova neadekvātai uzvedībai un attieksmei pret darbiniekiem.
Pirmais šoks nāca vēl strādājot par web menedžeri un veidojot foto projektu. Sāksim ar to, ka jau sākotnēji nebija skaidras norādes no Jura Glumova par to kādām jābūt bildēm tādēļ katru bildi un gala rezultātu apstiprinājām pie viņa. Dienā, kad bija jāveic samaksa par darbu, Juris Glumovs iedeva naudu komercdirektorei ar tekstu, ka naudu nedrīkst atdot fotogrāfam. Tādējādi tiku nostādīta muļķīgā situācijā arī fotogrāfa priekšā. Kad pateicu, ka tādā gadījuma nekādas bildes nebūs uz komercdirektores atbildības samaksa tika veikta. Brīdī, kad zvanīju Jurim Glumovam, lai noskaidrotu, kas par lietu, netika celts telefons, bet nu šādās situācijas to viņš labi pieprot.
Ofisā, kā arī noliktavā un servisā ir novērošanas kameras, it ka nekas tāds, daudzos uzņēmumos tādas ir, bet šeit darbinieku novērošana bija citā līmenī. Sēžot savā kabinetā, aiz durvīm uz kurām uzlikts kods, lai juris varētu ieslēgties, tiek novēroti darbinieki. Cik ilgi kāds pusdieno virtuves zonā, vai cik ilgi kāds sarunājas ar citu darbinieku u. Tt. Novērošana notika arī no mājām. Vienā no šādām novērošanas reizēm tika likts rakstīt paskaidrojumus, kādēļ konkrētā laikā katrs darbinieks ir darījis konkrēto lietu. Šīs neadekvātās rīcības dēļ no darba aizgāja grāmatvede, kura uzņēmumā Gtcl Baltic bija nostrādāJusi 5 gadus. Ofisā ir virtuves zona, bet ja esi paņēmis ēdienu līdzi, to drīkst aiziet uzsildīt tikai uz servisu, jo mikroviļņu krāsns, kura atradās ofisa virtuves zonā tika atņemta, jo jurim glumovam nepatīk ēdiena smarža. Ja izej pusdienu pārtraukumā obligāts noteikums ir atskaitīties žurnālā cikos esi aizgājis, kur esi aizgājis un cikos atnācis. Ja uz ofisu atbrauc klienti vai sadarbības partneri, tad nevis lūgums, bet obligāts noteikums no Jura Glumova ir, ka neviens nedrīkst nekur iet, arī pusdienās, lieki staigāt vai sarunāties savā starpā. Šo pieredzēju arī es plus tajā brīdī ofisā strādāja arī grūtniece. Kad sāku strādāt ofisā fonā skanēja radio, bet uz mēnesi tas tika atņemts ar tekstu, ka citādāk neviens nestrādā. Kad parādījās jauni darbinieki tas tika atdots atpakaļ ar tekstu, ka darbinieki tāpat ir muļķi un neko neprot, lai skan. Menedžere, kura strādā Latgales rajonā tika nosaukta par cirvi, jo nesaglabā katalogus pirmajā šūnā kā tas patīk jurim.
Turpinot strādāt šajā uzņēmumā par asistenti ieguvu ļoti labu pieredzi turpmākajās darba gaitās, bet tikai un vienīgi pateicoties fantastiskajiem un ļoti strādīgajiem kolēģiem.
Uzsākot darba gaitas tiku informēta, ka alga tiek maksāta puse oficiāli un puse uz rokas. Uz doto brīdi īsti variantu nebija, tādēļ piekritu, kad piekritu aizstāt dekrētā ejošo asistenti, nopriecājos, jo priekš manis tā būtu laba pieredze, jaunas iespējas plus labāks atalgojums. Šajā jautājumā tiku apmānīta jo pēķšni bez nekādiem brīdinājumiem, man tika noteikts vēl viens pārbaudes laiks. Labi, tas vēl būtu pieļaujami, bet alga tā arī pēc mēneša netika pacelta. Par šo manu lūgumu pievērsties šim jautājumam tika pasmīkņāts un pateikts, ka Gtcl Baltic pārbaudes laiks nav mazāks par 3 Mēnešiem un vispār visiem algas būtu jāsamazina.
Un nu seko jautrākā daļa, līdz ar covid - 19 ārkārtas stāvokļa izziņošanu valstī arī gtcl baltic bija jāpieņem lēmumi. Jura Glumova uzņēmuma vadības stila dēļ, uzņēmums jau bija nonācis parādos. Jura glumova situācijas risinājums bija visiem ofisa darbiniekiem izņemot rēķinvedi strādāt no mājam, bet obligāti rakstīt iesniegumu bezalgas atvaļinājumam. Glumovs bija izdomājis nemaksāt nodokļus, bet pilnu algu uz rokas. Ļoti labi zinu, kas slēpjas zem bezalgas atvaļinājuma iesnieguma un atteicos to rakstīt. Tad man tika piedāvāts rakstīt atlūgumu, ko arī atteicos darīt, jo varu strādāt no mājām, ja tas nepieciešams. Protams, ka zvanot jurim viss tiek noliegts. Pirmdienā atnākot uz darbu norit pārrunas par to, ko tad darīsim. Gāju konkrēti jurim arī prasīt. Sarunas rezultātā man tika pateikts, ka vienkārši strādāsim no mājām. Plkst. 17: 00 visiem darbiniekiem tiek izdalīti bezalgas atvaļinājuma iesniegumi, savukārt man tiek pateikts, ka darba datoru varu līdzi neņemt. Uz to seko mans jautājums Jurim vai strādāsim no mājām uz ko saņemu atbildi, ka jā. Nākamajā dienā ierodoties darbā mani sagaida atlaišanas akts pēc 101. Panta 5. Daļas, kas nozīmē, ka tieku atlaista no darba par iekšējās drošības noteikumu pārkāpšanu un apkārtējo cilvēku apdraudēšanu. Ts, protams, neatbilst patiesībai. Zvanu jurim, kurš, protams, neceļ telefonu. Sazvanu grāmatvedi, lai noskaidrotu, kādēļ atlaišanas akts ir sastādīts pēc nepamatota iemesla. Grāmatvede sāk skaidrot, bet pusteikumā apraujas un sāk censties mani pierunāt pašai rakstīt atlūgumu līdz ar to atzīstot, ka aktā norādītais iemesls nav pamatots. No cita kolēģa uzzinu, ka iepriekšējā vakara grāmatvede un Juris Glumovs ir ofisā vairākas stundas meklējuši kā labāk mani atlaist. Pateicu, ka neko neparakstīšu, kamēr akts nebūs sastādīts pareizi. Nogaidīju 4 h, rezultātā no grāmatvedes saņēmu sms ar tekstu, ka man tiks pārskaitīta kaut kāda konkrēta naudas summa, aprēķinu, protams, neesmu saņēmusi. Grāmatvede man vairs telefonu neceļ. Uz atlaišanas akta uzrakstīju, ka esmu to saņēmusi.
Pēc pusotras nedēļas saņēmu zinu no bijušās asistentes, ka Juris Glumovs ir viņai zvanījis un stāstījis, ka esmu sajukusi prātā. Tagad šis viss tiks risināts tiesas ceļā.
Redzēju cv - online sludinājumu, ka tiek meklēta asistente. Mīļie cilvēki, es ļoti ceru, ka jūs izlasīsiet šo un arī citas atsauksmes par šo uzņēmumu. Ticiet man, tās ir patiesas. Man ļoti žēl darbinieku, kas tur vēl strādā un ļauj sevi pazemot šādam neadekvātam cilvēkam.

Komentāri (4)

Работяга 01.04.2020

mums sefs uznemuma piesledzas kameras caur telefonu, braucot arzemes atpusties vero mus ka mes stradajam.. piemeram sataisot darbu ejam svaiga gaisa pasedet, darbadevejs zvana no arzemem un saka ka kaut kur ceha gaismu nav izslegusi izejot lauka uzpipet..

J Jekaterina85 30.03.2021

Это чистая правда, я там проработала месяц в 2017 году, всё было также, ещё и за время, когда каждодневно обучалась всему, не заплатил, хоть обещал наличкой отдать! Я смотрю, что он с каждым годом всё больше с ума сходит. Мне тоже жалко тех людей, смотрю и его постоянная бухгалтер не выдержала! Ну-ну, далеко он уйдёт с таким отношением и с такой кармой! Самый настоящий тиран!

V Victory56 20.12.2021

Darbiniekiem oficiāli izmaksā tikai 50% algas.
Liek strādāt slimības lapas laikā, katru dienu uzmācigi zvana,raksta īsziņas slimības lapas laikā. Darbiniekam ar maziem bērniem nepieļaujami, ja bērni slimo, jo B lapas laikā visu laiku zvana,raksta e-pastus un prasa izdarīt darbus,un ik pēc 5 min pārbauda un pārjautā, kad būs gatavs. Neizmaksā samaksu-piemaksu , par darbu slimības lapas laikā, kaut slimibas lapas A;B laikā nav jastrādā vispār, bet spiež to darīt, jo redziet uzņēmumam vajag. Ta arī neizmaksāja to piemaksu par vairāk kā 100 h darba
Atrod iemeslus, kā neizmaksāt neoficiālo pusi otrus 50%. Katru mēnesi jacīnās un jāpierāda, ka esi izpildījis savus darba pienākumus.
Darbinieku birojā videonovērošana notiek joprojām, bez darbinieku piekrišanas.
Darba līgumā rakstīts,ka darba laiks 8h ,bet reāli liek strādāt visas 9 h un vairāk ,jo pusdienlaiku darbinieki izmanto labi ,ja 15 min, jo paēd biroja stūrī vai pie sava darbagalda(kas Jurim nepatīk),bet,kur normāli paēst pusdienas nenodrošina ,ne ar vietu ne telpu. Ja atļaujies izmantot stundu pusdienlaiku vai aiziet mājas pēc 8 h nepārtraukta darba, tas ir 9h ,tad jāklausās pārmetumi. Ka redz nestrādā 12h, jo redz tik daudz darba, jo reāli viens cilvēks veic divu darbinieku darbu. Visi darbinieki pārstrādājušies, iebiedēti un nelaimīgi. UN Nekad nevar izdarīt pa prātam. Regulāri notiek bosings.
Noliktavas darbiniekiem netiek izsniegts un nav siltā darba apģērba , lai gan jastrādā aukstā neapsildāmā noliktavā Reāli darbiniekiem jastrādā 8-9 h un vairāk, bet līgumā rakstīts , ka strādā 4h. Nenodrosina ar normāliem datoriem un licenzētām programmām .Windows programmām vispār nav nopirktas licences un tik vecas versijas.

V Victory56 20.12.2021

Pilnīga taisnība visiem iepriekšējiem ziņojumiem. Pilnīgi neadekvāts uzņēmuma vadītājs un īpašnieks. Kas regulāri nodarbojas ar darbinieku apzagšanu un bosingu. Nav personāla daļas vai personāla lietvedes, Nav jurista, nav biroja administratora, bet darbinieki regulāri mainās ilgāk par pusgadu reti kurš strādā ,jo regulāri neizmaksā visu darba atalgojumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes