www.sudzibas.lv GTCL Baltic SIA Krāpšana un darbinieku izmantošana un apzagšana

AtrisinātaGTCL Baltic SIA - Krāpšana un darbinieku izmantošana un apzagšana

Darbiniekiem oficiāli izmaksā tikai 50% algas.
Liek strādāt slimības lapas laikā, katru dienu uzmācīgi zvana, raksta īsziņas slimības lapas laikā. Darbiniekam ar maziem bērniem nepieļaujami, ja bērni slimo, jo b lapas laikā visu laiku zvana, raksta e-pastus un prasa izdarīt darbus, un ik pēc 5 min pārbauda un pārjautā, kad būs gatavs. Neizmaksā samaksu-piemaksu, par darbu slimības lapas laikā, kaut slimības lapas a;b laikā nav jāstrādā vispār, bet spiež to darīt, jo redziet uzņēmumam vajag.
Atrod iemeslus, kā neizmaksāt neoficiālo pusi otrus 50%. Katru mēnesi jāciņas un jāpierāda, ka esi izpildījis savus darba pienākumus.
Darbinieku birojā videonovērošana notiek joprojām, bez darbinieku piekrišanas.
Darba līgumā rakstīts, ka darba laiks 8h, bet reāli liek strādāt visas 9 h un vairāk, jo pusdienlaiku darbinieki izmanto labi, ja 15 min, jo paēd biroja stūrī vai pie sava darbagalda (kas Jurim nepatīk) , bet, kur normāli paēst pusdienas nenodrošina, ne ar vietu ne telpu. Ja atļaujies izmantot stundu pusdienlaiku vai aiziet mājas pēc 8 h nepārtraukta darba, tas ir 9h, tad jāklausās pārmetumi. Ka redz nestrādā 12h, jo redz tik daudz darba, jo reāli viens cilvēks veic divu darbinieku darbu. Visi darbinieki pārstrādājušies, iebiedēti un nelaimīgi. Un nekad nevar izdarīt pa prātam. Regulāri notiek bosings.
Noliktavas darbiniekiem netiek izsniegts un nav siltā darba apģērba, lai gan jāstrādā aukstā neapsildāmā noliktavā reāli darbiniekiem jāstrādā 8-9 h un vairāk, bet līgumā rakstīts, ka strādā 4h. Nenodrošina ar normāliem datoriem un licenzētām programmām. Windows programmām vispār nav nopirktas licences un tik vecas versijas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Victory56 20.12.2021

GTCL BALTIC SIA

V

Komentāri (3)

V Victory56 20.12.2021

GTCL BALTIC SIA NAV NEKAS ATRISINATS

Good Intentions 20.12.2021

Paldies par informāciju. Jautājums sekojošs: Priekš kam turpināt tur strādāt?

V Victory56 21.12.2021

Vairs jau netstrādāju,aizgāju,jo neizmaksāja atalgojumu, ko strādāju slimības lapas laikā.Vēl Juris melo un sola un tikai sola, jo reāli jau nekas netiek pildits. Vēl apmelo savus darvbiniekus bijušos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes