www.sudzibas.lv Green Motors Necilvēcīga attieksme pret darbiniekiem

Green Motors - Necilvēcīga attieksme pret darbiniekiem

Vēlos informēt par ļoti necilvēcīgu attieksmi pret darbinieku, kuru atlaida no darba neievērojot nedz ētikas normas, nedz likumus. Bez darba palika darbinieks, kuram ģimenē ir smagi slima sieva un divi nepilngadīgi bērni. Pats skumjākais, ka šādus lēmumus pieņemt vadībai palīdz persona, kuras pienākumos neietilpst darbinieku novērtējums, bet ir personīgas antipātijas. Vai tas ir normāli, ka aizej uz darbu, bet tev saka, paldies, tu te vairs nestrādā, pārbaudes laiks jau stingri pasen beidzies. Ja meklējat darbu tad rlūpīgi izvērtējiet, vai esat gatavi pārsteigumiem un vai esat gatavi, ka rīt varbūt uz darbu nevajadzēs nākt, jo tiešā vadība būs darīJusi visu, lai jūs kļūtu lieks uzņēmumam.

L

Komentāri (8)

BondsBonds 08.02.2020

Ar VISU apmaksātu atlaist var kaut rīt. Par ko raudāt, būs gan kompensācija, gan dienas apmaksātas, ja lūdz nenākt. Ja tā nav, tad uz VDI..

BondsBonds 08.02.2020

Nav jau tā ka darbu atrast nevar..

L Lagossa 09.02.2020

Darbs jau ir, vienkārši pati attieksme pret cilvēkiem, kā tāda. Es noteikti negribētu strādāt tādā uzņēmumā.

A Azik99 12.02.2020

Jūsu vēlme ir piepildīta - Jūs jau tur nestrādājat. Iespējams, arī otra puse domā tieši tāpat. Ja atlaiž likuma ietvaros, tad nav jēga sūdzēties. Tikpat labi es varu sūdzēties, ka mani nepieņēmā darbā tādā un tādā uzņēmumā, jo redz kādam tur nepatīk mana dzīves uztvere vai fizionomija. :)

L Lagossa 13.02.2020

Izskatās, ka vis aktīvākie aizstāvji ir paši darbinieki! Lai veicas! Katrā serpentārijā ir savs vājais posms, nekompitenta un vāja vadība.

L Lagossa 14.02.2020

Varbūt, bet komunikācijas prasmes un IQ noteikti augstāks. Ja pietrūkst prāta un argumentācijas jāķeras klāt smagajai artilērijai, pazemošanai. Skumji, ka biznesu vada personas, kuras pat nespēj savu viedokli paust civilizēti.

L Lagossa 14.02.2020

Šoreiz garām, ielas neslauku un eļļas nemainu, nepatīk rokas smērēt un manikīru bojāt. Tieši tā prasmīgi cilvēki sēž ērtā kabinetā un māca tādus kā Jūs, dārgais komentētāj.

L Lagossa 14.02.2020

Ko gan citu var gaidīt. Cik nu tā prātiņa ir tik nu ir. Komentētajam nu jau pavisam idejas aptrūkušās. Nevajag visus pēc savas līdzības vērtēt, acīm redzot jūsu gaiši zilajam pārim adopciju atteica. Nu nekas, varbūt draudziņš-draudzenīte nebija īstais. Nākamreiz noteikti paveiksies vairāk. Izskatās, ka Green Motorā daudz minoritāšu, tāpēc tik tāda tēma, jā?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes