www.sudzibas.lv Green Motors Slikts serviss

Green Motors - Slikts serviss

Green motora saskaramies ar nekompetento un bezatbildīgu attieksmi pret klientiem. Jaunā mašīna tika pirkta green motorā un visas nepieciešamās tehniskās apkopes tika veiktas green motora servisā. Pieteicu mašīnu tehniskai apkopei fiziski iebraucot servisā, pirms tā veikšanās vīrs piezvanījis uz servisu un palūdza pievērst uzmanību bremzēm. Aizvedot mašīnu uz servīsu saņemam zvānu ka bremžu kluči beigti kopā ar diskiem. Veicot iepriekšējo tā mūms neviens nebridīnāja par kluču resursu, jautājot servisa pārstāvim par disku un kluču biezuma mērījumiem saņemam atbildi ka viņiem ilgi meklēt šos datus. Beigās viņi nebija veikušu ta, tikai bremžu kluču un disku maiņu, apgalvojot ka mēs pieteicam tikai bremžu apkopi. Aizbraucot un citu škodas oficiāla dilera servisu mēs zuzinājām ka nebija uzliktas oriģinālās detaļas, bet analogi. Un mēs nebijām brīdināti par to. Un tagad vecot ta citā škodas dilera servisā ir problēmas ar tā veikšanu dēļ nekvalitatīvi paveikta darba green motora, jo skrūves, filtrs bija pārāk stipri pieskrūvēti un t. L. Vēlos piebilst ka iepriekš bija pieredze jaunas mašīnas apkopēm pie office. Dilera un es zinu kādai komunikācijai un attieksmei pret klientu jābūt.

T tainsīgatiesa 02.01.2024

Sen jau zināms, ka greenmotors nolaidušies līdz klinkim.