Green Motors - Krāpšana

Man skoda octavia iedegas abs/esp kļuda.
Es aizbraucu pie Green Motors Serviss (dileris) , kur bija konstatēts ka man jāmaina abs bloku. Cena viņam bija ap 1400 eur + darbs.
Es atteicos.
Pēc kādu laiku es saku meklēt meistaru kurš varētu man palidzet konstatet istu problemu. Un kad es uzzinaju es biju "šoka". Ar abs bloku bija viss kartiba. Izradas ka vajadzeja samainit aizmugureja riteņa kustibas sensoru (ap 30 eur) . Jo deļ viņas abs bloks meta kļudu.
Pec sensora maiņas ar auto ir viss kartiba.
Ka ari bija parbaudita Dsg atrumkarba, kura bija nesen samainita pret pilnigi jaunu (cita servisa) .
Un green motors serviss man ilgi stastija ka man ir uzstadita "nepareiza atrumkarba"
ļoti interesanti bija šo klausities. Un rekins par atrumkarbu (1 no 3 daļam) bija ap 1600 + darbs.

Velos tikai pabridinat.
Ja jums vienalga kas ir noticis ar jusu auto un jums nav žel "izmest pa gaisu" naudu tad droši brauciet uz green motors, un izbaudiet profesionalus stastniekus.

D

T tainsīgatiesa 02.03.2023

Green motors vispār nolaidies līdz klinkim. Ka tik appist klientus.