www.sudzibas.lv Grāmata24.lv Krāpšana un slikts serviss

AtrisinātaGramata24.lv - Krāpšana un slikts serviss

Ļoti slikts serviss! Jūtos apkrāpta.
Izklāstīšu savu problēmu hronoloģiski...
1) 11.08.2020 veicu pasūtījumu uz kopējo summu 45,50 eiro portālā gramata24.lv. Pasūtījuma numurs #99669. Dīvāni, ka savā e-pastā nesaņēmu ne pavadzīmi, ne pasūtījuma apstiprinājumu.
2) 14.08.2020. Saņemu daļēju pasūtījuma atmaksu no 9,09 eiro apmērā, par itkā iztrūkstošajām grāmatām.
3) 27.08.2020 saņemu no viņiem e-pastu, ka daudzas grāmatas vairs nav pieejamas un ir uzsākts naudas atmaksas process (kura nav līdz šim tā arī nav bijis) +es itkā neesmu samaksājusi par piegādi 2,50 eiro un šī summa tiks atskaitīta. Tas arī ir dīvaini, jo mans pasūtījums automātiski tiek novirzīts uz internetbanku, kur visa summa uzreiz ir jāapmaksā, uz ko es saņemu atbildi, ka viņiem esot bijušas problēmas ar pasūtījuma novirzīšanu uz internetbanku. Tā arī nav mana vaina.
4) 28.08.2020. Beidzot saņemu divas grāmatas no 18 pasūtītajām - "kentaurs" un "mērfijs", uz kopsummu 2,13 eiro.
5) 3.09.2020 zvanu viņiem jau trešo reizi, lai beidzot atgūtu savu naudu atpakaļ par nesaņemtajām grāmatām, uz ko man tiek palūgts nosaukt manu pasūtījuma numuru un sacīts, ka informācija tiks nodot atālāk.
6) 7.09.2020 saņemu savā e-pastā vēstuli, kur ir rakstīts, ka man "itkā" visa summa par pasūtījumu ir atgriezta, lai gan līdz šim pat brīdim neko neesmu saņēmusi. Beidzot izrādās, ka viņi esot sūtījuši vairāk nekā divas grāmatas un parējās esot pa ceļam pazudušas, sliktā stiprinājuma dēļ. Tad es paliku nikna, vai tiešām man būs jāmāca, kā iesaiņot paku? Prasu, lai atgriež naudu atpakaļ, uz ko man atbild ka informācija ir nodota un tuvākajās dienās man tikšot viss atmaksāts.
7) 17.09.2020 rakstu viņiem atkal, uz ko man tiek atbildēts, ka nauda jau "itkā" esot atmaksāta, bet iespējams ir kaut kas sajaukts.
8) 25.09.2020 zvanu un rakstu gramata24.lv visu nedēļu, bet tieku pilnīgi ignorēta, jo uz e-pastu un zvaniem viņi vairs neatbild.
Kopā sanāk šādi:
45,50-9,09-2,13-2,50 (par piegādi) = 31,78 eiro viņi man ir parādā un netaisās to atmaksāt.

25.09.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Songgirl 25.09.2020

Šovakar beidzot saņēmu savu naudu atpakaļ.

M man 25.09.2020

Diemžēl...