www.sudzibas.lv Grāmata24.lv Neizpildīts sūtījums.

www.gramata24.lv - Neizpildīts sūtījums.

Ar šo kantori vispār nav jēgas saistīties! Pasūtīju grāmatu 28.03., naudiņu pārskaitīju tajā pašā dienā, summa 8 lati. Esmu rakstījusi 3 e-pastus, nav jēgas, neatbild!!! Zvanīju vienreiz, teica, ka vadība nomainījusies, neesot informācijas. Zvanīju otrreiz, tad teica, ka grāmata neesot noliktavā. Paprasīju, lai atgriež naudu, atbildēja, ka jāraksta iesniegums pēc viņu noteiktas formas, pagājušas 4 dienas, vēl joprojām gaidu e-pastā iesnieguma formu.
Vienkārši ideāla apkalpošana!

N

E Enigma 19.04.2013

Esmu biezi veikusi pasutijumus, varu teikt to labako par so gramatnicu - visas gramatas sanemtas noteiktos terminos.

K Kera 17.05.2013

Pasūtīju grāmatas 9.maijā, Ls 14 pārskaitīju. Grāmatas bija iecerētas kā dāvana, vajadzīgas 18.maijā. Tā kā iepriekš pasūtījumi tika izpildīti apmēram 3 dienu laiku, bet šoreiz gaidu vairāk kā nedēļu, nolēmu piezvanīt un painteresēties. Zvanot uz norādīto telefona numuru visu laiku saņemu vienu atbildi: "Jūsu izsauktais adresāts šobrīd nevar atbildēt." :(

K Kera 03.07.2013

Pēc gandrīz divu mēnešu gaidīšanas šodien savu pasūtījumu saņēmu. Tomēr šaubos gan, vai vēl kādreiz pasūtīšu grāmatas šajā internetveikalā...