Goldingen Room - Slikts serviss

Uz šo restorānu esmu bieži gājusi jo patīkams interjers un labs ēdiens bet apkalpošana diemžēl nav no labākajām, neieinteresētas un vienaldzīgas viesmīles kaut ari uz to jau biju pieradusi nepievērst daudz uzmanības. Bet nesen aizvedu uz šo vietu draugus kas ciemojās pie manis Kuldīgā , bijām kopā 8 cilvēki , tiem kas pasūtīja picu to pasniedza pec 10 min pārejie gaidīja savu ēdienu vairāk kā 30 minutes . Manai meitai no picas smaganā iedurās kaut kas līdzīgs asai dzelzs drātitei, to iedevu viesmīlei lai Paskatās kas tas ir un varbut turpmāk uzmanās, uz ko man vēlāk atnāca paskaidrot ka no viņu virtuves tas nenākot . Piedāvāja jaunu picu bet apetīte protams vairs bērnam nebija . Viesmīle pat neatvainojās, attieksme bija tāda ka tā bijusi mūsu pašu vaina.
Nepatīkami ari bija tas ka puse kuri no mums bija pasūtījuši picas tās bija jau apēdīšu un pārejie vel dabūjam vairāk kā pus stundu gaidīt savu ēdienu. Viesmīle paskaidroja ka viņiem virtuve ir divas rindas, viena picām un otra pārejam, tāpēc ari esot jāgaida. Domāju mums to varēja pateikt pirms pasūtījām ēdienu .
Esmu uz šo restorānu bieži gājusi un citiem ieteikusi bet pec šis reizes saprotu ka savu naudu labāk tērēju citā vietā kurā to novērtē ar pretimnākošu un šādām iestādēm atbilstošu attieksmi no darbiniekiem . Sķiet ka menedžere kas vienmēr sēž pie atsevišķa galdiņa kafiju dzerot un dokumentus kārtodama, uz to parasti noraugās ar tik pat lielu vienaldzību . Diemžēl.