Goldingen Room - Slikts serviss

19.09.2020, Bija jau vakars un vēlējāmies ieēst vakariņas. Vairāki draugi ieteica goldingen room. Nu tad devāmies un pasūtījām picas. Pēc ilgāka laiciņa atnesa 2 picas. Viesmīle nezināja kura no ēdienkartes ir otrā pica, jo neesot izskatījusies kā parasti.. Piciņas neizskatījās daudz Sološi. Dažas malas bija jau apdegušas. Kad atnesa pārējās 2, izrādās ka otrā pica sajaukta ar 4, bet ceturtajai tika pamainītas sastāvdaļas, tāpēc arī viesmīle apmulsa un teica, ka - pašiem vajadzēja zināt ko pasūtat. Visas picas nebija necik iegriestas ar picas nazi, kā arī ar viņu dotajiem nažiem arī neko nevarēja sagriezt. Pie garoziņas izskatījās, ka pica vēl pat dažviet bija jēla.. Paprasījām rēķinu, mums atnesa kopēju vienu čeku un prasīja - vai jums vajadzēja atsevišķi? Uz ko atbildējām - jā! Tad viesmīle nedomādama atbildēja - nu tad skaitāt paši.

Nu tāda ir mūsu pieredze. Viesmīles neizskatījās vispār laipnas un kvalitāte arī nebija tā labākā. Vai nāksim vēl? - nē un arī neieteiksim ne vienam.

I Ina Mostovjuka 25.09.2020

Goldingen Room

A Arnita Goģee 25.09.2020

atsevišķu rēķinu pieprasiet uzreiz...viesmīļiem nav ne viegli,ne miljons alga...par pārējo...skumji protams...

"Vairāki draugi ieteica goldingen room." - noteikti nomainiet arī šos "draugus"!

R Realisms 25.09.2020

Nu gan problēmas cilvēkiem...

Būtu labāk gramatikas kļūdas tekstā pārbaudījuši.

A Arnita Goģee 25.09.2020

kļūdas neko nemaina.dzīvs būsiet.