Goldingen Room - slikts serviss

Kuldīgas sirdī, ļoti skaistā vietā, pie pašas pilsētas Domes atrodas restorāns Goldingen Room. Izcils interjers, skaists dizains, un galvenais uzsvars - īstas Itāļu picas.

Esmu šo restorānu apmeklējis vairāk kā piecas reizes. Diemžēl, vismaz četras no piecām reizēm ir bijušas absolūtas šausmas. Šī ir mana pirmā sūdzība sudzibas.lv, ceru, ka pēdējā, bet es nevaru vairs klusēt. Un nē, es neesmu mazohists, šī vieta bija jauna, es tai devu daudzas iespējas laboties un šī vieta ir saņēmusi apbalvojumus, tāpēc arī to tik daudz reižu apmeklēju, kaut biju vīlies.

Es iesaku šo vietu apmeklēt tikai tūristiem vasaras sezonā lai pamalkotu alu. Un viss.

Ziemas sezonā personāls ir garlaikots. Verot restorāna durvis, dzirdu: "VISIEM KLUSU!", ko izkliedz viesmīle, jo esam vienīgie viesi kas tobrīd ierodas restorānā. Izvēlamies galdiņu, velku nost virsjaku, viesmīle noliek ēdienkarti un aiziet. Nepaspēju izteikt ko vēlos pirms apskatu ēdienkarti, jo viesmīle aizgāja. Nu labi, tas nekas.

Izvēle krita uz picām. Izvēlamies picas ar žāvētu gaļu. Esmu alerģisks pret tomātiem, tāpēc īpaši ievēroju - sastāvā nav minēti tomāti. Izcili!

Izdarot pasūtījumu, žāvādamies no "aizmugures" iznāk pavārs. Tiek ieslēgta krāsns un sākts picas pagatavošanas process. Viss notiek nesteidzoties, bet par to es nesūdzos. Goldingen Room restorāns ir iekārtots tā, ka apkalpotājiem nav sava tualete (manuprāt!). Ir tikai viena kopējā tualete kas atrodas diagonāli pāri visai telpai. Tāpēc gaidot picu, divi personāla darbinieki no virtuves ar savām "cepurēm" dodas pāri visai telpai, lai aizietu nokārtoties. Bet labi - tas ir sīkums un man pret to tiešām nebūtu iebildumu. Bet sasodīts, vai nevar bikses sakārtot pirms iznāk no tualetes?! Kāpēc man bija jāredz divu darbinieku apakšbikses un jāskatās, kā viņi tās cenšas sakārtot visu ceļu no tualetes atpakaļ uz virtuvi?! Un kāpēc ceļš līdz tualetei tiek izvēlēts nevis mazliet garāks un neuzkrītošs gar restorāna malu, bet tieši diagonāli pāri telpai gar manu galdu? Šo esmu novērojis vairākas reizes. Regulāri no virtuves iznāk personāls, kurš dodas pāri visam restorānam kārtojot savas bikses! Ko tādu pat ēdnīcās negadās redzēt.

Un pienāk gaidītais brīdis - tiek pasniegta pica. Es saprotu, ka oriģinālās Itāļu picas nebija kā tās, pie kurām esam pieraduši. Es to ļoti labi saprotu. Pica ir ar lielām malām un maz sastāvdaļām, tieši tā kā norādīts viņu Facebook mājaslapā: http://ej.uz/roompizza
To es saprotu. Bet... šīs picas ir pagatavotas drausmīgas! Nezinu kas tieši ir darīts nepareizi - vai pavārs ieslēdzot krāsni ir temperatūru pārforsējis, lai ātrāk pagatavotu, vai vienkārši personālam nav zināšanas šādas picas pagatavot. Bet picas ir neēdama!! Un tajā atrodas sagriezta tomāta gabaliņi, kas ir viens no alergēniem, ko es nedrīkstu uzturā vispār lietot!!!

Picas pamatne ir nesalaužama. Cīnīties ar iedotajiem piederumiem nav jēga. Vienīgā iespēja to picu jebkādā veidā notiesāt ir lauzt ar rokām. Tā ir pilnībā sakaltusi un pretīga! Un šādu picu esmu tur saņēmis vismaz divas-trīs reizes! Arī man pazīstamie Kuldīdznieki stāsta, ka ēdiens Goldingen Room ir drausmīgs!

Pēc picas notiesāšanas, abi devāmies mājās. Pavadījām visu vakaru vēdergraizēs. Ļoti pretīga pieredze.

Kaut arī neesmu skops un apmeklēju daudz restorānu, šī bija pirmā reize, kad ļoti nožēloju, ka man ir vispār jāapmaksā rēķins. Divas pretīgas picas, viena kafija un viena sula.

20€! Kuldīgā!

Goldingen Room - perfekta vieta, izcila atmosfēra, bet pretīgs ēdiens un neapskaužams personāls.

donna b 14.03.2016

Paga, kur esi redzejis pizzas bez tomatiem? Latvijaa, Kuldigaa? Nu tas tiesam normali. Un ja tik ievero tualetes atrasanas vietu, sedi labaak majaas kur var skaidri zinat tualetes apmekletajus! Tev nav gadijuma sizofrenija???

A agrisjansons 19.11.2016

707 komentāri sudzibas.lv! Neslikts rādītājs! Esi regulārs viesis, kurš sūdzas par sūdzībām.
Picas bez tomātiem ir pieejamas praktiski visur. Tāpat kā jebkurā ēdināšanas iestādē jebkurš cits ēdiens bez kādas konkrēta produkta.
Komentārs par tualetes atrašanos vietu vispār neatbilst tekstuālajam saturam.
Komentārs par šizofrēniju ir absolūti nepiemērots. Šizofrēnija ir ļoti sarežģīta slimība un pārsvarā attiecas uz paranoju un halucinācijām. Grūti iedomāties jebkādu relāciju.

V vera@ 22.03.2016

Goldingen Room viens no maniem miļakajiem restoraniem, serviss superīgs, apkalpošana laba un galvenais viss ir garšīgi

I Ilvaffff 29.06.2016

Diemžel... Vakar arī biju šajā restorānā... Kafija un alus bija jāgaida 20 min pēc pasūtīšanas... Ēdienu atnesa vel pēc stundas... Biju ļoti vīlies jo nebiju plānojis pavadīt visu dienu gaidot ēdienu... Ēdiens ko ēdu es bija garšīgs (cūkgaļas karbonāde), bet porcija par mazu priekš šādas cenas... Draudzene paņēma laša risoto un tas reāli bija neēdams..... Putra ar 100g vārīta laša? 7,50? Un 1h 20 min jāgaida.... Diezgan drausmīgi. Pēc mana uzskata šāda iestāde būtu jāslēdz... Jo pa 1h 20 min es varu aizbraukt uz Maximu vai Rimi un pats nopirkt visu kas vajadzīgs un vel uztaisīt.... Domāju ka šādā laikā es noteikti iekļaušos...
Ja vēlaties vilties dodieties uz šo restorānu.

D dindin1 11.07.2017

Nu zini ,ja restorāns ir pilns ar cilvēkiem un katrs kaut ko pasūta ir mazliet japagaida! Jo ēdiena pagatavošana aizņem laiku,bet ja gribi ēst saldētus gatavus ēdienus, tad tev jaiegriežas citur. Tev to nesaprast, ja neesi nekad strādājis tādā sfērā, ja neapmierina ej uz kafejnīcām un ēd vai brauc uz savu maximu un nenāc uz restorāniem.

Varu tikai pievienoties šiem negatīvajiem komentāriem, jo arī es 26.01.2019., saskāros ar šo "ēdncu". Bijām 8 cilvēki. Arī mēs pasūtījām 2 picas ar kūpinātu gaļu, un liellopa vaigus ar asinsdesu, bet pārējie pasūtīja ko citu (daži ar mokām apēda, atnestos ēdienus). Tiesa picas, ilgi nebija jāgaida, kādas 20 min. Picas bez garšas, bez smaržas, sajūta, kad viss ir no papīra. Picai apakša piedegusi, vidus jēls un virspuse mazliet apsildīta! NEBIJA ĒDAMA, atdevām atpakaļ! Viesmīlei bija pilnīgi vienalga, uzprasīja "tad needīsiet, es nesīšu prom"? Protams, kad tādu picu mēs needīsi! Mums pat neatnesa ēdienkarti, lai varētu pasūtīt ko citu. Tā arī needuši palikām. Kas attiecas, par liellopu vaigiem ar asinsdesu! Atnesa ēdienu bez asinsdesas. Kad viesmīlei jautāja, kur ir palikusi asinsdesa, viņa grozīja šķīvi, brīnijās,vai, tad nav? Mēs teicām " tad, lai parāda, kur ir!" Viesmīle saka "laikam ir samalta un pievienota pie piedevām". Pagaršojām, nejūtam, arī pēc skata nevar saredzēt! Viesmļei, nav ne jausmas, kā ēdienam ir jāizskatās. VESELS TEĀTRIS!
Tad viesmīle devās noskaidrot pie pavāra.Pēc dažām minūtēm atnāca, un pateica, "pavārs aizmirsa asinsdesu uzlikt" Pēc 5 min atnesa asinsdesas ripiņas! Bet ēdien jau bija pilnīgi atdzisis, visi liellopa tauciņi, jau bija atdzisuši un sabiezējuši - NEĒDAMS! Viesmīle pajautāja "Vai uztaisīt jaunu porciju""? Pateicām, lai gatavo jaunu. Tad ar ēdienu viss bija kārtībā. BET VAKARS SABOJĀTS!

S Solvita Bialkovska 14.06.2019

Ēdiens ir BRIIESMĪGS! Ko tas dod, ka ir skaists interjers, ja atbraucot mājās pēc maltītes ir slikta dūša! Astoņkāja sautējums vienkārši pretīgs. Tiešām neiesaku NEVIENAM šo vietu. Rēķinu piekodināju, lai saskaita atsevišķi, nesaskaitīja, bija jārēķina pašiem. Neatstāj pretīgā ēdiena pēcgarša. Nāk vēmiens.