www.sudzibas.lv Glamira Slikta kvalitāte gredzeniem ar akmeņiem

Glamira - Slikta kvalitāte gredzeniem ar akmeņiem

Pirkām laulības gredzenus un saderināšanās gredzenu caur Glamiru. No mama laulības gredzena pirmajās stundās izkrita akmens, ļoti nekvalitatīvs darbs. Diemžēl, arī no saderināšanās gredzena izkrita baltais safirs, diemžēl, so akmeni atrast nevaru. Lietots 4 mēnešus. Akmeņi nebija vērsti uz āru, bet gan iestrādāti gredzenā. Esam vīlušies, kā patērētāji, jo glamira, sevi pozicionē, kā kvalitatīvu iestādi. Taču, darbs ir veikts ļoti slikti. Pievienošu bildi ar saderināšanās gredzenu. Laulības gredzenu nosūtīju atpakaļ uz remontu. Diemžēl, ņemot vērā, ka baltais safirs ir izkritis tā, ka atrast nevaram, tad glamira neuzņemas nekādu atbildību, un šobrīd jāmeklē pašai meistars, kurš šo izlabos, jo glamira neuzņemas atbildību par izkritušiem akmeņiem, kā arī par savu meistaru, nekvalitatīvo darbu.
Velis arī piebilst, ka saderināšanās gredzena Cena bija nedaudz zem 500e.

D

D Dzesssa 17.02.2021

Viss tika atrisināts, ar šo kompāniju, esam veiksmīgi visu atrisinājuši.
Nāca ļoti pretī.

K Karīna Cīrule 14.12.2023

Vai lūdzu var kontaktus, jo šobrīd esam vismaz trīs pircēji, kas taisamies vērsties policijā.

D Dzesssa 15.12.2023

Domāju nav jēga. Man tikko atkal viņu labotais gredzens ar ,viņu ielikto akmeni, izkrita. Kā arī auskari, kas tika iegādāti par 500E, arī saplīsa. Respektīvi, tieši vieta ,kur turējās akmens lāsītes. Izturēja, apmēram, 3 gadus. Mēs ar vīru tiešām nekad ,neko vairs nosūtīsim no turienes. Ļoti bēdīga pieredze ,,jo no četriem juvelierizstrādājumiem, nesaplīsa tikai viens.

D Dzesssa 15.12.2023

Aizmirsu piebilst,ka tas akmens ir izkritis tieši tam pašam gredzenam kas redzams manā pirmajā sūdzībā. Žēl, ka nevaru pielikt auskara foto.

K Karīna Cīrule 15.12.2023

Sveika! Paldies par atbildi. Bet tad kontakti ar dzīvi cilvēku nav saglabājušies?