www.sudzibas.lv Gints Bude Neticat tukšiem vārdiem

Gints Bude - Neticat tukšiem vārdiem

Es jums iesaku būt uzmanīgiem, jo šī modeļu skola pelna naudu un naivu meitenīšu sapņiem. Modeļu skola visbiežāk savus darbiniekus izsūta pa skolām . Darbinieku uzdevums ir atrast slaidas meitenes un viņām piestāstīt pilnas ausis par darbu ārzemēs, par lieliskām ķermeņa dotībām utt. Katras meitenes sapnis ir nokļūt uz modes žurnāla vāka, tomēr ir jāskatās patiesībai acīs, ļoti mazs procents izraujas no Latvijas un uzsāk patstāvīgu, galvenais, veiksmīgu modeles karjeru. Pati esmu gājusi šai skolā un redzēju pedagogus, un viņu attiksmi pret meitenēm, daudzi skuķi ir skrējuši laukā no nodarbību zāles raudādami, jo pedagogs ir izteicis nepatīkamus komentārus par ārieni, bet galvenais, ka šī modeļu skola neievēro līguma nosacījumus, kas tiek noslēgti ar auzdēkņu vecākiem, piemēram, līgumā ir teikts, ka tiks mācīta pareiza uzvedība, bet viss ko mēs darījām, bija staigāšanas pa podestu turpu šurpu! Raksta sākumā es rakstīju par to, ka pie sevis modeļu skola cenšas ieraut slaidas meitenes, piedodiet par izteicienu, bet redzēju tur tādas ziloņmātes, ka uzreiz skaidrs, ka ierauta skolā, lai tikai viņiem naudu samaksātu.Kopā ir 6 grupas, ja nemaldos. Līgums tiek noslēgts uz 18 mēn. Cena-360 no Ls meitenes. Ieguvums pēc modeļu skolas pabeigšanas- nekāds.

T tatyana 10.01.2012

nuu nezinu pati tur savulaik gaaju kad man bija 15 gadi.tagad man 26.ieguvu daudz vairak nekaa tie samaksaatie 300ls.kapec dazham, ari man nesanak klut par modelem?jo tas ari ir talants un smags darbs ne katram lemts...bet nu studija maca kaa naakas sakot ar staaju un gaitu beidzot ar dzives gudribaam, kuram sekoju joprojam.un tas aitas kas saka, ka vinas lidz asaram aizvaino...nu ko ta gribat melos dzivot, vai labak kad jums kads no malas parada un tad pati to var izlabot?!pashai pats Gints vienreiz paradija manu gaitu komiskaa veidaa..visu priekshaa...dazham meitenem pat palika manis zheel..bet vai es raudaaju???pati par sevi pasmejos jo protu skatities patiesibai aciis, un tad nu centos izkopt labaku gaitu.varu Gintam pat paldies par to aizvainojumu pateikt!uz kludam ir janorada.zinu, ka Gints gribeja kaa labak, nevis laut man ari turpmak staigat kaa sastingushai govei!vispar cik gadi pagajushi, bet esmu vinam bezgala pateiciga!!!to dzives gudribu, ko vinsh ieliek meitenes pats budams virietis!PALDIES JUMS, GINT BUDE!!!

meitene_zeltene111 23.02.2012

Ak, kādas muļķības. Linda.
Uz šo studiju meitenes neiet atpūsties, vismaz es tā domāju.
Uz nodarbībām eju jau gandrīz pilnus astoņpadsmit mēnešus, un varu teikt tikai labu. Līga reizēm aizrāda, tāpat arī Andra. Kad kājas augstāk jāpaceļ, kad vēders jāievelk, mugura jāiztaisno, jāpasmaida, pirksti jāsaliek kā dāmai... Un nekad neesmu dzirdējusi, ka kādu par ''duru'' vai ''neglītu'' nosauktu. Tāpat neviena meitene nav skrējusi ārā raudādama, cik esmu redzējusi. No mums prasa tīrību (tīras zeķes, dezodorantus, visu, kā pienākas) uzcītību, zinātkāri, un cieņu pret skolotāju un visu pārējo. Skatāmies filmas, analizējam video, mācāmies par etiķeti uz operu, un citiem pasākumiem... Pa šo laiku man ir gan stāja uzlabojusies, gan pašcieņa, un spēja sevi ''nest''. Tāpēc noteikti iesaku tur iet, tas IR tā vērts.
Paldies.

Elīna.

L laliga2307 22.11.2012

Esmu bijusi shis modelju skolas audzekne, un piekriitu shim rakstam. Izturejas Gintucits pret mani riebigi. Nekadasa kljudas netika teiktas, bet gan teikts visu citu prieksa, ka es nekad nnekas nebushu, jo man par 2 cm lielaks dupsis neka parejam. :) Sedejam tik daudzas nodarbibas pie liela televizora un skatijamies ftv vai ari video klipus. Un ta nedelju no nedeljas. :) Samaksaju par ziemas terpu, un nekad ta ari to nesanemu. Nu pretigi vini izturas pret cilvekiem. Jasaka gan, ka tas bija 1999. un 2000. gadaa.
Ar cienju bijusi skolniece, kurai ir tomer panakumi dzive. :)

D Danciks 17.10.2013

Zinat, es piemēram esmu pilnīgi apmierināta ar šo skolu. Nesaprotu, kāpēc tik negatīvi izteicies. Jā, varbūt TIKAI PĀRIS meitenes neizskatās īpaši labi (manā grupā ir viena...) bet viss pārējais ir nieki !

D dronbalt 18.04.2016

Я закончила Гинтс Буде лет так 8-9 назад. Из полезного разве что научили платок складывать. Ибо ходьба эта вовнутрь колено к колену вообще лично мной сейчас на подиумах не наблюдается. А стояние у стенки осанку не исправило, ее исправил лишь спорт, которым сейчас и занимаюсь.Еще и диплом дали с моим именем и номером диплома, написанными от руки. Это за такие-то деньги, которые они брали в то время за обучение. Могли хоть для приличия и напечатать.
А особенно доставил "тест". Это когда тебе сначала дают подготовительный тест, в котором вопросы, информация про которые даже вскользь не упоминалась на занятиях, ибо все, что вы делаете весь день - это ходите под музыку в ритм. Ну ты находишь ответы с горем пополам. учишь это все дело. А сам тест - точная копия подготовительного материала. Ну да, ничего подозрительного. Ну и самая честная была система оценивания - чем ты младше, тем меньше балов тебе нужно, чтобы сдать тест. Ходили то все одинаково, в чем фишка?
В общем, это был отличный способ навариться на людях, чьи мозги промыты тощими модельками) А и да, то, что мы там что-то закончили в свое время никому ничего не дало, ибо если ты не высокая и тощая была, то все. А уж в 13 лет девочке сидеть на диете явно не стоит, особенно если она стройная и абсолютно нормально весит для своего возраста. Не знаю что и как у вас там сейчас, но 8 лет назад это было просто разводом, если так помягче выразиться.

M madara-m 15.05.2016

Pati esmu mācījusies šajā modeļu skolā.
Kaut arī bieži biju ar daudz ko neapmierināta, vainot tajā varu vienīgi sevi, sava slinkuma vai pusaugu vecuma dēļ.

Šobrīd ļoti priecājos, ka izvēlējos tieši Gints Bude modeļu skolu, visas zināšanas ko tur esmu ieguvusi man noderēs nākotnē un jau esmu daudzās lietās zinoša, kas man noder ikdienā.

Pirms izvēlējos kurā modeļu skolā mācīties arī lasīju dažādas atsauksmes par dažādām modeļu skolām, un tas ir tikai normāli, ka viedoklis ir 50/50, inetā bija un ir pilns ar sliktam atsauksmēm, bet neskatoties uz to aizgaju jo šī skolā ir sasniegumiem bagātāka un ne mirkli to nenozeloju, labprāt turpinātu mācības vēl gadiem.

Tas kas man patika visvairāk, bija daudzveidība, mūs apmācīja par galveno, par gaitu, stāju, veselīgu uzturu, psiholoģiju, tā nav tikai parasta skolā, un pats galvenais disciplīnu, trenere Līga ir stingra, bet ļoti lielisks cilvēks, visas kuras cenšas dažādi attaisnoties un sūdzas vienkārši nevēlas pielikt nekādu piepūli, lai kaut ko sasniegtu savā dzīvē.
Pie katrām grūtībām cenšos nomelnot citus, lai tikai attaisnotu savu nevarēšanu.

Ja kāda mamma grib tiešām redzēt, kas notiek modeļu skolā ikdienā, var pieteikties pie treneres un var iet skatīties, mums vairākām meitenēm ik pa laikam mammas nāca skatīties nodarbības.