S sviests 31.08.2009

PRIECāJIES, KA ESI SKAISTA!

M Mario 31.08.2009

paskatiijos tewi draugos Lixy, tieshaam redzu, ka patiik tew focheeties un viena otra bilde tieshaam ir skiasta, bet neticu, ka taada agentuura kaa Gints Bude tew neliktu mieru, jo neredzu tewii potenciaalu, piedod, ja aizskaaru tewi ;)

L Lixy 31.08.2009

Kā tu mani varēji apskatīties draugos.lv, ja pat nezini kā mani sauc ?? :D :D

M Marux 31.08.2009

APSVEICU, ka esi skaista!!!
Visām kam pieiets - IESAKU - www.gintsbude.com/studija

M Mario 02.09.2009

lai ierakstiitu draugos vaardu lixy, nav jaazin tavs vaards, tur tikia divas vien ir un skaidrs, ka ne jau taa omiite :D

L lila 07.11.2009

Piekritu..Mario..!:)

T ttt 16.03.2010

Tur ņem visas, gan skaistas, gan krokodilus, ka tikai maksā:D
Viņiem galīgi neiiet :D
Tpc jau bāžas virsū visiem, kam vien var :D

G Gints Bude 16.03.2010

Sveicināta anonīmā Ttt!
Jūsu komentāri ir apliecinājums, ka esat visai tālu no studijas...
Internets ir publiska telpa un pirms paust savu viedokli - der zināt
LATVIJAS REPUBLIKAS KRIMINĀLLIKUMU,
157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —
soda ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām.
(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004. un 19.11.2009. likumu, kas stājas spēkā 23.12.2009.)!

... un noteikt IP adreses nav problēmas... Tav var būt likumisks pamats!
Ar cieņu,
Gints Bude

G gaga 24.01.2011

meitene nemelo! tie šakāļi tiešām zvanās un neliek mierā! varbūt numurs jānomaina, tad moš liks mierā? ;D

S salllla 10.09.2016

Ja cilvēkam interesē, tad viņš pats atrod to kas viņu interesē!!!
Kāpēc iet ielās un uzbāžas???
Meitenes jau vēl mazas, nesaprot...tas parāda to, ka tur riktīg neiet, tāpēc jāuzplijās.
Man kauns par tādu studiju būtu:(