Ģimenes Aptieka - NEKOMPETENCE

Iegādājos zāles pret galvas sāpēm. Uz jautājumu par lietošanas instrukciju farmaceite atbildēja, ka nevar man tādu dot, jo nepērku visu iepakojumu. Internetā to atradu un izrādās, ka jaunās zāles domātas locītavu iekaisumu ārstēšanai.

G

: :) 19.02.2010

Viennoziimiigi nepiekriitu. Iespeejams vinja neveeleejaas dot lapinju, kur rakstiita pamaaciiba, bet mutiski sniegt informaaciju noteikti neatteicaas!

F Fedja 19.02.2010

Tūlīt kāds pateiks, ka komentētāja strādā aptiekā :D
Es arī nepiekrītu, mutiski noteikti deva norādījumus

R riekstkodis 19.02.2010

Ja pārdod atsevišķi pa blisteram, tad arī pamācības ir jāsakopē katram blisteram.

R Rita 19.02.2010

Protams, ka instrukcija ir jānokopē katram blisteram un fakts kā tāds - pret galvassāpēm pārdot locītavu iekaisumu ārstēšanai domātas zāles... Kas tālāk? Pārdos anālās sveces vitamīnu vietā, un brūno skoču - bintes vietā?

B Beta 22.02.2010

Ar pretsāpju zālēm ir tā, ka šīs tabletes visticamāk palīdz arī pret galvas sāpēm. Ja vien tas nebija kāds artrostop, vai tamlīdzīgi. Bez receptes jūs varējāt iegādāties tikai nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus (NSPL) un viņi visi organismā skar arī tos receptorus, kuri ir atbildīgi arī par galvas sāpēm. Jāskatās, kas par pamatvielām ir šinīs zālēs, jo ibuprofēns, acetilsalicilskābe, paracetamols, metamizols (analgīns- tas laikam gan ir pret recepti), nimesulīds, diklofenaks (tas arī, manuprāt, ir pret recepti), kā arī šie medikamenti dažādās kombinācijās kā saridons un citamons - tiks galā arī galvas sāpēm. Aptiekārei droši vien vajadzēja jums to paskaidrot, lai nerodās lieki satraukumi.

L LAURA 08.02.2011

Nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi ir ar vairākām iedarbībām- pretsāpju, pretiekaisuma un temperatūru mazinošie. Jānoskaidro viss līdz galam, tad var bļaut uz farmaceitu. Cilvēki mīļie!

Z Zane 16.04.2011

Raksti uzreiz kas par zālēm! Citādi tik tāda tukša runāšana! Neticu, ka der tikai locītavu iekaisumam un neder galvassāpēm!