www.sudzibas.lv Ģimenes Aptieka Jelgavas Ģimenes aptieka Pilsētas pasāžā

Ģimenes Aptieka - Jelgavas Ģimenes aptieka Pilsētas pasāžā

Vakar 19.06.2009. ārsts izrakstīja zāļu recepti, kuru Ģimenes aptiekā - Pilsētas pasāžā aptiekas darbiniece atteicās pieņemt, jo uzskatīja ka tā ir labota, lai gan tikai ārste tur bija ievilkusi treknāku ciparu!
Sakarā ar nelaipno apkalpošanu bija jāgriežās citā aptiekā, kur darbinieki nesaskatīja neko labotu zāļu receptē. Jautājums, Varbūt viņai ir jāpārdomā sava attieksme pret klientiem. Un starpcitu tā nav pirmā reize, kad klienti sūdzās par šo darbinieci!

A Aleks 20.06.2009

Nu nezinu, darbinieku ari v ar saprast, galu gala, tas receptes noteikti pec tam tiek cekotas...

S Santa 20.06.2009

Farmaceitei bija visas tiesības attiecīgo medikamentu neizsniegt, ja tajā saskata kādus labojumus. Jo receptē nav pieļaujami jebkādi svītrojumi un labojumi. Galu galā tas arī ir dokuments, un ja ārsts savu labojumu nav apstiprinājis ar parakstu un personīgo zīmogu, tad farmaceits tur nav vainīgs!

M maris 21.06.2009

Tad vajg visiem masveidaa pieprasiit aptiekas vadiibai, lai to kun, u atlaiz!!!

M Maija 16.08.2009

Pilnīga taisnība Santai!!! Ja nepārzini likumus, tad turi muti ciet!!!

3 37777 09.09.2014

Действительно, наезжайте на своих врачей, которые рецепты выписывают как курицы лапой! Взяв плохой рецепт на свою голову, фармацевту после работы еще приходится бегать по этим врачам за новыми нормальными рецептами!