www.sudzibas.lv Ģimenes Aptieka ljoti rupja apkalposhana

Ģimenes Aptieka - ljoti rupja apkalposhana

gribeeju pastaastiit par savu pieredzi gjimenes aptiekaa rimi veikalaa pulkvezha briezha ielaa33. ar viiru iegaajaam aptiekaa peec zalju teejas, jautaaju farmaceitei, lai paskaidro ar ko atshkjiraas savaa starpaa un kas sastāvā katrai ir, jautaaju konkreeti par 3teejas pacinjaam(viena veida, gribeeju tikai precizeet sastavu), jautaaju jo prece bija aiz vitriinas sleegtaam stiklotam durviim, farmaceite ŅINA ŠESTAKOVA mums atbildeeja, kas juus lasiit nemaakat, bijaam shokaa par taadu atbildi, kad paceelaam balsi unteicaam, ka tas ir vinjas pienaakums paskaidrot tad vinja purpinot atveera skapi un lasiija, kadvienu izveeleejaamies vinja liecaas pie plaukta lai panjemtu teju no cita plaukta un pie sevis noburbinaaja PRIDURAKI, nav jaaraxta kaads soks bija mums, par cik teju ljoti vajadzeeja un viss jau bij ciet nopirkaam un devaamies prom, nakamaja diena aizraxtiju sudzibu uz oficu, vinji teica ka izvertes cik smags ir paarkaapums, pec 3dienaam man atraxtija ka atvainojas firmas varda, biju vel vairak sokaa, laikam jau SANAAK KA GJIMENES APTIEKAA KLIENTU NOSAUKSHANA PAR PRIDURAKU UN PAVAICAASHANA PAR TO VAI NEMAAK LASIIT IR TADS NIECIGS PARKAPUMS, uznjemuma kuraa straadaju par tadu lietu nevilcinoties atlaistu no darba un visu piemaksu nonjemtu, bet te!!!TAA NU LUUK ES SAPRATU KA GJIMENES APTIEKAA KLIENTS JAU NU NOTEIKTI NAV PIRMAJAA VIETAA, skumiigi, jo sobriid manliekas ir cilveeki kas buutu gatavi straadaat ar lielaaku un galvenais pozitiivaaku attieksmi.paldies gjimenes aptiekai, lai gan biju tur klients vairaak kaa 3 gadus vairaak iet tur neveelos.

J Jolanta 12.04.2010

Man tas pats gadijas ari Galerija Centrs aptieka!!

R Renāte 13.04.2010

Jā, cilvēki ir dažādi, mums pie mājas Tallinas ielā, kādreiz tur strādāja vecas kundzītes, uzvedās kā karalienes un bija ļoti nelaipnas. Nevarēja preci maisiņā ielikt, pircējam pašam tas bija jādara, bet tagad jaunas un patīkamas aptiekāres strādā. Es pat brīnos, kur tik laipni cilvēki var būt, runā ar Tevi kādā valodā gribēsi un starp citu paskaidro sīki visu par preci un vienmēr iesaka to labāko. Es tiešām nepārspīlēju, jo vairākus gadus esmu 'HGimenes aptiekas klients.

O OKK 30.04.2010

Jūs ar savām idiotiskajām zāļu tējām patiešām esat pridurki.

E es 10.11.2010

jaa ar sho aptiekari ari es esmu sastapusies. Nebutu chakars ar sudzibu rakstishanu utt., Butu suudzeejusies vadiitaajai!!!

V viktorija 06.12.2010

Piekrītu, Ģimenes aptiekā klientus negaida un ir ļoti rupjas pārdevējas.

Z Zane 16.04.2011

Citāts: "...Mūsu laikos būtu cilvēki kas gatavi strādāt ar pozitīvāku attieksmi... " Vai zinat kaut vienu ar atbilstošu izglītību, pozitīvu attieksmi un bez darba??? Te noteikti nav piemaksas ko noņemt un speciālisti "nemētājas" uz katra stūra...