www.sudzibas.lv Gerry Weber Nekvalitativa prece

Veikals Gerry Weber - Nekvalitativa prece

Nopirku GERRY WEBER veikala dzinsu bikses, , bikses bija melnaja krasa, uzvilkot dazas reizes, konstateju ka loti intensivi noiet krasa, pat smerejas apaks vela, vienu reizi mazgatas bikses no melnas krasas kluvusas par tumsi pelekam. Kad atnesu bikses uz veikalu, vini atteicas man apmainit vai atgriezt naudu. Bikses maksaja 62 ls, loti zema kvalitate, es uzskatu ka tada cena bikses varetu but kvalitativakas. Nevienam neiteiktu iepirkties Gerry Weber veikala.

I ifdug 13.10.2011

A es tev ieteiktu iet dirst un nelasīt šo portālu! J biksiņas tev būtu maksājušas tik, tad tu jau sen būtu uzspridzinajusi visu veikalu ar reportiem! sūkā vien..:p

T Točno 13.10.2011

Točno autorei vajag vien gaidīt nigerus, kad tie uzmauks uz saviem pimpjiem, domādami, ka šī krāsotā caca ir viņu sugas māsa.

I ifdug 13.10.2011

Un ja vēl brendus pazītu??? "GERRY WEBER" - kas tā par sēni? Ouch, damn!!! Es tai pieskāros!!! tā tak tā indīgā - kas liek iepirkties par 6.50ls un domāt, ka tās ir padibenes?!? damn, es nopirku džīnas pa 11.99, tad izlaboju situāciju, - 19.99ls.. ?

un.. stila neesamību neaizvietosi ar humora izjūtu.. p.a.l.d.i.e.s.

P PēterisDaiboževs 13.10.2011

Kas tad pērk džinsu bikses tik lētā lupatu veikalā? Ej labāk iepērcies Humanā, tur bikšu krāsa točno vairs nenoies.

L Liene 14.10.2011

Vispār jau gerry weber ir padārgs veikals turīgām sievietēm pāri 40.

P PēterisDaiboževs 14.10.2011

Vot austrumeiropas stulbā mentalitāte, šie veikali ir domāti tādu dāmu appišanai, tur tiek pārdotas lupatas, kas masveidā iepirktas tuvajos austrumos, tur tev būs visi apģērbu brendi, kādus tik sirds nevēlas. Un šeit tas viss izlikts uz stenda ar 10x uzcenojumu. Bet kur aitas, tur arī cirpēji...