www.sudzibas.lv Gerry Weber Pārdod valkātu apģērbu

Gerry Weber - Pārdod valkātu apģērbu

GERRY WEBER veikalā Tērbatas ielā nopirku pavasara mēteli, melnu, ar tumšām pogām, kas piešūtas ar baltiem diegiem.Nolēmu pogas pāršūt ar tumšāku diegu, bet nogriežot pogas izrādījās, ka tās jau vienreiz pāršūtas, jo pogu vietās bija melni diegu galiņi.Mēteli nepirku brāķētu, vismaz netiku par to brīdināta.Gerry, kauns, Tavas cenas ir tādas, ka tomēr būtu jāpārdod kvalitatīvāka prece.

K Kaulainā 15.05.2011

Tas taču no morga!

D Dace 15.05.2011

Nav ko raut pircējiem pogas nost!!!
Pati strādāju pie apģērbiem ar publiku, kur pārsvarā iepērkas glaunas dāmītes, kuras diemžēl ir briesmīgas, jo dažu santīmu dēļ atārda drēbēm vīles, norauj pogas un iebāž kabatās, lai tikai pārdevēja iedotu atlaidīti.
Nožēlojami.

N Neuzskatietparmuļķi 17.05.2011

Dace, es rakstīju, ka pogas piešūtas ar citas krāsas diegiem, pogu vietās melni diegu galiņi, pogas bija 12, nez, vai kāds bija nogriezis visas.Lai dara pircēji, ko grib, tādēļ veikalā ir pārdevējas, bet pārdot šo preci, vēl jo vairāk, šinī veikalā bez brīdinājuma, nebija tiesības.Es domāju, ka neiepērkos humenē.