www.sudzibas.lv Geko Mēbeļu piegāde

Geko - Mēbeļu piegāde

Gribu Jūs brīdināt par mēbeļu iegādi no šī uzņēmuma. Pati pasūtīju virtuves iekārtu 15 .jūnijā, vēl joprojām jau ir 12. augusts un nekas nav izpildīts. Pārdevēji ir rupji un bezkaunīgi. Un ja kāds vēlas pa tiešo sazvanīt ražotni tad lūdzu zvaniet uz tel:65622306 (Krāslava, Lielā iela 47). Un ja vēlaties uzrakstīt sūdzību rakstiet pa tiešo uzņēmuma direktoram Zaharovam dzīv. Rododendru ielā 7-17, Rīga.
Ļoti iesāku 100 reizes padomāt pirms pasūtīt par 15% lētāk, jo citas firmas arī var piedāvāt tādu atlaidi. Vēl jau nav zināms kāda kvalitāte būs šīm mēbelēm!!!

G

E es 13.08.2009

Es arī pasūtīju GEKO virtuves mēbeles Doles veikalā, man nebija nekādas aizķeršanās, bija pat viena detaļa nepareiza, pareizi 2ivas nedēļas gaidījām, bet tur priekšnieks jauns vīrietis un pārdevējas jaukas, neko sliktu nevaru par viņiem teikt.

D Dace 14.08.2009

Kāda attieksme ir pircējam...tāda nāk pretī no pārdevēja!!!Bieži vien detaļas paši pircēji salauž...vai neskatoties instrukcijā izurbj ne tur kur vajag...pašam gadījās bet par nelielu samaksu man durtiņas virtuves skapītim samainīja!!!nekas traks...es pats esmu redzējis pasūtījumu kārbu...cik tur ir...pārdevēja bija rādījusi...pietam, ka šis veikalu tīkls ir Baltijas valstīs un vēl ārpus tās robežām, kur pieprasījums ir vēl augstāks...ar to termiņu tāpēc arī ir kā ir!!!Ir jābūt vairāk saprotošiem!!!cilvēki arī cenšas vairāk strādāt lai mēs saņemtu ātrāk savus pasūtījumus...ir apstākļi no kuriem nevar izbēgt..uzprasiet pārdevējiem...mums laipni paskaidroja, ka bija salūzusi mašīna un tā atradās Rīgā servisā...tad visi ejam un gāžam to auto servisu, kas nespēja 2 nedēļu laikā neko sameistarot!!!

D Dace 14.08.2009

Ginta...es saprotu, ka jūms nav ģimenes...nav neviena un nekā ar ko jūs varētu aizņemt brīvo laiku tāpēc laikam jūs arī naktīs neguļat domājat kā kuram ieriebt!Man ļoti žēl, ja jums trūkst domāšanu spēju un jums pārdevēji nevar ieskaidrot, ka veikalu tīkls atrodas vairākās valstīs...un pieprasījums ir ļoti liels..tāpēc arī cilvēki, kas taisa mēbeles nevar 24h diennakstī tikai strādāt!!!ja materīālu piegātāji kavē...tad arī strādniekiem nav no kā taisīt jums mēbeles!!!
2)ja jūs nezināt pareizas uzņēmuma adreses...labāk nerakstiet un neblamējaties!!!
SAVAS Neveiksmes nevajag kompensēt izgāžot negatīva vilni citiem!!!
DOMĀJIET POZITĪVI!!

G Ginta 31.08.2009

Ģedard, kā noprotu Jūs laikam strādājat šajā uzņēmumā. Ja tā tad pasekojat līdzi pārdevēja attieksmei. Vai ir normāli, ka pārdevēji runā pa telefonu personīgām vajadzībām un kad pienāk pircējs tā paskatās...Pārdevēji briesmīgi, rupji un pilnīgi neprofesionāli.
Saņēmu mēbeles, kvalitāte varētu būt labāka, Poļu mēbeles ir izturīgākas. Ir ar ko salīdzināt.
Bet noteikti zinu, ka Geko mēbeles vairs nepasūtīšu un saviem draugiem neieteikšu. Jo ja firma nevar iekļauties līgumā norādītajā termiņā tad, pirms sastāda šādus līgumus ir jāpadomā.

D Dace 21.09.2009

neuzminēji ginta.ieskaties terminu vārdnīcā ko nozīmē= firma!!!