www.sudzibas.lv Geko Uzķēros uz reklāmu par latvijas preci

Geko - Uzķēros uz reklāmu par latvijas preci

Gaišai kumodei-tumša iekša, netīrs iepakojums, dēļi brīvi kuļājās pa iepakojuma kasti, šur tur robiņi, nepietika nagliņas, nav salikšanas shēmas.Vispār skumji, ka uzķēros uz reklāmu par latvijas preci.Nesen nopirku poļu sekciju-viss labi iepakots, skaidra salikšanas shēma, sakrita pat visas visas skrūvītes.Bet buklets gan viņiem skaists, bet melīgs.

G

P Pāvels 02.07.2009

Гунта, а Вы обратились в магазин с претензией?

P Pāvels 04.07.2009

Раз не стали обращаться в магазин с претензией, видно, что просто занимаетесь антирекламой. Я продаю мебель, в том числе и мебель фирмы Geko. Фирма Geko никогда не отказывается поменять товар или докомплектовать.

D Dace 14.08.2009

Ja ūs nezināt...tad tādas profesijas kā kārbu pārslaucītājs ar lupatu diemžēl vēl nav...kārbas stāv noliktavās nevis skaistumkopšanas salonā!!!
2)vajadzēja izlasīt instrukciju un kārtīgi visu salikt...man tādu problēmu nebija!!!varbūt nevajadzēja ekonomēt un palūgt lai šī veikala meistars jums to salasa?????
skopais maksā 2reiz!!!

D Dace 14.08.2009

mēs nopirkām poļu skapi...nebija nekā sliktāka par to...ja jūs sakat ka šīs firmas Geko mēbeles ir sliktas kvalitātes, tad jums ar redzi pavisam švaki!!!pa to naudu, kuru nopirkām skapi...mēs varētu nopirkt 2 Geko guļamistabas!!!Mēs pasūtījām Geko Gultu...un visi ciemiņi kas pie mums ienāk vienkārši ir sajūsmā...nerunājot jau par bērnu istabu...piekrītu ar termiņu ir nedaudz par ilgu, bet es saprotu, ka mēbeles taisi tikai cilvēki ne roboti!!!

1 112 19.08.2009

Ģedart, atkal Jūs diezgan samagi aizstāvat Geko, vel tikko teicāt ka tur cilvēki strādā 7dienas nedēļa un cik es noprotu viens no tiem esat Jūs! Un protams, vajag jau uzspodrināt mazliet nobružājušo firmas statusu!

S santa 08.06.2010

Pasutiju skapīti par 37 ls.Par salikšanu veikala meistars paprasija 25 ls. Ja būs pamaciba meģināšu salikt pati, a ja nebūs?...