www.sudzibas.lv Geji un Lezbes Sabiedribas apkaunojums

Geji un Lezbes - Sabiedribas apkaunojums

Esmu gandariits, ka shogad nebuus geju un lezbieshu gaajiens, mums nav jaaredz, kaa vini to dara!!!

L Lauma 17.05.2009

Ja jau geju gājiens ir normāli, tad arī pārējiem ir gājiens jāsarīko:))
Tagad visi iesim ielās un skandināsim kurš ar kuru guļ...
Kāda vella pēc ir publiski jāreklamē sava intīmā padarīšana?

V vendii 17.05.2009

Man nav nekādu iebildumu pret savādākas orientācijas cilvēkiem, tie bija un būs, taču, nevajadzētu savu intīmo dzīvi parādīt visiem uz ielas un vēl teikt, ka tas ir normāli. Šādi izlēcieni atgādina slavenību ikdienu!

D Daina 17.05.2009

NEKāDU TIESīBU GEJIEM UN LEZBIETēM NAV UN NEKAD NEBūS!!!
PSIHENē VIņIEM VIETA PAāRSTēTIES!!!
PALDIES VALDīBAI šOREIZ KA AIZLIEDZA šITO MURGU!!

H Harmonija 17.05.2009

Vai kaut viens cilvēks ir redzējis, ka uz ielas kāds normāls pāris grābstās savai otrai pusītei gar pakaļu vai publiskā vietā, mazu bērnu acu priekšā laizās?Viss ko esmu redzējusi ir īss skūpsts uz atvadām.
Varbūt ļausim nekrofīliem līķus precēt un zoofīliem dzīvniekus?
Vispār es tā domāju, ja kāds gejs izdomā, ka viņam gribās suni vai kaķi viņš arī ir kategorski pret dzīvnieku sievišķo dzimumu?Nabaga suņi/runči noteikti nekad nedabū, jo sievietes tas ir slikti, bet diemžel starp dzīvniekiem homoseksuāļi gadās ļoti reti un lielākā daļa atzīst savas sugas sievieti labāku par savas sugas vīrieti.

A Ami 17.05.2009

Tādi jau mēs esam, ja kaut kas īpašs esi slēp to, jo kopumā gribam dzīvot labi un klusi ierastā rutīnā :D

tikai dažas lietas:
sievietes nav dabas kļudas, nu, ne visas.
daba nepielaiž kļūdas to dara cilvēki.
geji un lesbietes ir pastāvējuši jau kopš neatminamiem laikiem! un tā ir dabas izvēle kā cīnīties pret stulbuma pārprodukciju. pie tam tas tomēr ir veids, kā ļaut bērniem nonākt normālākā vidē (internāts vai šāda ģimene - velkam svītriņas?)

kādēļ geji ir tik karstasinīgi un lesbietes saprātīgi klusē, un lielakā daļa ir savos skaistajos 20+/-? (tas ir tikai pārdomām)

Mamma 17.05.2009

Tas bija skaisti.

E edzuks1986 17.05.2009

Bļin šitos pediņus nu toč netabalstu!!!

B bargālēdija 18.05.2009

To Dainai...nekas tacu netika aizliegts un gājiens notika, vai TV nemaz neskaties???

A AndronMc 18.05.2009

Nepareizi. Kad tie peģiki ir vienā barā tad vieglāk granātu iemest. Vai napalmu...
A tā viņi ikdienā slēpjas un maskējas par normāliem cilvēkiem.

V V.Ozols 19.05.2009

Tāds praids nebūtu, ja nebūtu skatītāju, bet ņemot vērā sacelto antipraidistu brēku, tad šis ir teātris, par ko visa pasaule ņirdz. Latvieši ir tumsonīga un aprobežota vergu tauta, kuras priekšstati nepaceļas augstāk par paša degunu.

N Normāls džeks 19.05.2009

Ak, geji, geji... Jūs taču esat vienas riktīgas nelaimes čupiņas. Vai smadzenītes paurī galīgi izčākstējušas? Sāciet taču beidzot domāt ar galvu, nevis pakaļu!

I inga 20.05.2009

vai tiesam Latvija vesture ieies ar atpalikusa cilveka domasanu. visa pasaule ir cilveki kam ir savadaka seksuala orientacija un tur neko nevar un nevajad darit. ta tas ir . es atbalstu so gajienu, jo viniem ari ir tiesibas tapat ka mums elpot, dzivot un no dzives nemt to ko ta viniem dot. es jusu vieta vinus nenosoditu, jo tu nekad nevari but dros, kadi cilveki tev ir apkart un nedodievs tev bus berni, un izradisies ka vinu seksuala orientacija ir savadaka ka tava.
un tad ir jajauta vai ari tad jus vinus ienidisiet, metisiet ara no majas, kad bus gajieni un vini tur bus, jus viniem metisiet ar olam, akmeniem vai vienkarsi splausiet virsu???
iespejams...
un ja kadam tas interese tad es esmu tad ne es neesmu nedz lesbe nedz gejs. esmu cilveks kas savam bernam maca cilvekus nenosodit tikai tapec ka vins ir mazliet savadaks.

G Gejs 20.05.2009

mēs, geji, bijām un būsim. Ceru, ka geju būs tikai vairāk.

U Uģis riktigais 20.05.2009

Gājienā iet tikai karavīri un oktobrēni, ja kas!

C cilveks 20.05.2009

Tiešām, tie geji ir pretigi!Majas darat ko gribat, bet nelienat uz ielam un neradiet savu pederastiskas izdaribas, fui pretigi ...Man patik, ka vismaz saja zina krievi un latviesi ir vienoti:))PRET PEDERASTIEM!!!

Mamma 20.05.2009

Lezbes ir draiskas.

Mamma 24.05.2009

Andra tu feini pateici, tu pati lezbe?

I Ilze 25.05.2009

Da pidari juus un debiilas pezhas esat! Nosist juus visus/visas gejus/lezbes! Taa izdraazt, ka aiz saapeem nospraagsiet! Ja esat kroplji, tad juus jaanosit! Jums nedriikst ljaut dziivot!

R rojs2 25.05.2009

Ilze tu esi bīstama psihiski slima nenormālā, tevi pašu būtu janosit.

L Līga 13.09.2009

kads tavam personīgajam viedoklim sakars ar sūdzību kantori ?:) man varbūt tad prieks, ka tava māmiņa lietoja alkaholu grutniecibas laika . nekas cits neaataisno šitadu dumibu drukāšanu internetā .

parejiem - uzreiz kā aitas, pēc majiena, lec viens otram un grauž nost .
man, piemeram, viens pīpis, kurš ar kuru guļ .