www.sudzibas.lv Geji un Lezbes Sabiedribas apkaunojums

Geji un Lezbes - Sabiedribas apkaunojums

Esmu gandariits, ka shogad nebuus geju un lezbieshu gaajiens, mums nav jaaredz, kaa vini to dara!!!

Z Zoofīls 15.05.2009

Es esmu zoofīls, mēs arī rīkosim savu gājienu ar saviem partneriem.
Mans draugs ir nekrofīls, tātād, tas ir tikai normāli

Bet mans brālis ir gejs .
Tiešām gejs ir kaut kas mūsdienās moderns

E Endija 15.05.2009

Puikas, aši uz palātu!!!
Nav ko te čatot netā!Tulīt palūgšu, lai piesien pie gultas, ja slikti uzvedīsieties.

G Gejs 15.05.2009

Es esmu simpātisks gejs. Esmu par praidiem un geju tiesībām. Mūs policisti aizstāv un aizstāvēs

U Uģis riktigais 15.05.2009

Tāds tādu aizstāv :D

A akra 15.05.2009

Man gan nav nekādu pretenziju pret homoseksuālistiem.
Cilvēki vien ir.
Varbūt, ka pie mums Latvijā šis gājiens nav no tiem skaistākajiem, bet dzīvojam tak brīvā valstī.
Nesaprotu tos kuri, skandina viendzimuma attiecības ir pretdabiskas, viņi taču nevienam virsū neskrien un krūmos nevelk.
Tomēr visvairāk es atbalstu biseksuāļus, baudu var gūt no abiem dzimuma pārstāviem.

A anete 15.05.2009

Man nav nekas pret ka viena sabiedrības daļa ir tādi, kādi viņi ir, es nenosodu. Bet popularizēt - tas ir kkas cits! Kā, lai savam 3-gadniekam paskaidroju - kāpēc vīrietis bučojas ar vīrieti vai sieviete ar sievieti? Vai man viņam jāatbild, ka tas ir normāli? Jo es neuzskatu, ka tā ir norma! Savā guļamistabā viņi var darīt ko gribi, kaut vai lec no lustras, ja viņiem tā patīk! BET es nevēlos, ka mans bērns jau no mazotnes aug ar tādu domu. Iespējams, viņš pat gribēs atkārtot redzēto dārziņā! Jo šajā vecumā bērni dara to, ko viņi redz sev apkārt! Bet es negribu arī viņā iedzīt naidu pret šādiem cilvēkiem! Stāvu krustcelēs un domāju! Gribētu zināt, kā šādi pāri audzina savu bērnu, kā viņi viņiem paskaidro, ka mīlestība var būt arī starp sievieti un vīrieti? Varbūt viņiem ir vieglāk?

M Mortī 15.05.2009

Mātei.
Man liekas, ja homoseksuālajiem ir smadzenes, sapratne kā un kur var uzvesties, un nav galīgi vienalga ko apkārtējie domā par viņiem[kautgan ir tādi eksemplāri, kas apgalvo, ka viņiem vienalga], tad viņi neuzvedīsies tā, ka tavs bērns Tev prasīs tik neikdienišķus un mulsinošus jautājumus.
Par homoseksuālajiem vecākiem..viņi jau nemaz bērnam nevar noslēpt, ka viņi nav tādi kā citi vecāki-māmiņas un tētiņi.Un tiesa gan, tā nav standarta ģimene.Un iespējams, bērns mazotnē nemaz neapzinās vai tā ir vai nav norma.Bet vēlāk protams, apzinās, ka tā nav norma.Bet šaubos vai tas ietekmē bērna orientāciju, ja viņš ar kādu šādā lietā nav praktizējies, un bērnam nav jābūt tādai pašai gaumei kā vecākiem.Viņiem vispār tikai caur dokumentiem saikne vien ir.

M Mortī 15.05.2009

Uģi Riktīgais.
Tāds tādu neaizstāv.Ja pieņemam iespējamību, ka gejs nav gejs un tikai drukā te, lai citu acīs izskatītos pēc pēdējā idiota, tad viņš drošvien pat nav bijis praidā un sapņo ar aizvērtām acīm, ka menti ciena gejus.

H Harmonija 15.05.2009

Neviens policists neaizstāv tos gejus, viņiem vienkārši ir pienākums nepieļaut to, ka kādu nosit.
Gej, vienīgais, kas šeit ir dabas kļūda esi tu un neviens cits.

B bargālēdija 15.05.2009

Gejiņ, vai nevēlies, lai tevi tā kārtigi noperu un tās muļkibas no paurīša izdzenu ārā???A to tu te visiem sāc aknās sēdēt...starp citu, man krānelis arī ir ...skapīti nolikts katram gadijumam:)))))))

E elle 16.05.2009

A man pofig, lai katrs drazas ar ko grib!

: :)) 16.05.2009

Vienkārši ar likumu ir jāaizliedz publisku skūpstīšanos starp viendzimuma pāriem.Mētelīšu virināšana taču ir aizliegta, ir taču vīrieši, kas atkailina savus dzimumorgānus publiskās vietās, kāpēc geju seksuālo locīšanos neaizliedz.Kāds redzētu, nofoķētu, laba naudiņa valstī ienāktu.

R RobinsHuds 16.05.2009

Jūs sakiet ka geji ir cilvēki!!!OK piekrītu, bet vai cilvēki kas nav geji iet pa ielu saķērušies un prezentē ar ko katrs guļ??????Itkā jau vienalga kurš kuru dibenu baksta bet nevajag par to bazūnēt visai tautai!!!
Grib kautko pierādīt ka būt gejam ir forši vai to kad mēs esam tādi paši ne???Nēsat jūs tādi kā visi normālie un noteikt nebūsiet.Pūmpējat dibenus tumšos pagrabos nevis ar staltu feisu šļūcat pa ŖĪGAS CENTRU.tĀPAT JŪS NEKAT NEPANĀKSAT KAD JŪS KĀDS CIENA.
Taf jau streņčos arī jārīko gājieni drīz būs un jāmēģina pierādīt kad būr ber skruves ir normāli :D

G Gejs 16.05.2009

Paldies policistiem, kas mūs, gejus pat no Vērmanīša pat uz mājām izvadāja. Tā kā viss ir super. Varējām mēs, geji, Vērmanītī, par jums, pelēko masu paņirgt. Jo mūsu pusē bija policisti. Tā kā drīz tiks legalizētas geju laulības un zēnu adopcija.

Mamma 16.05.2009

Un taa geji jau maziem zeeniem pilniigi oficiali varees maaciit kuras ergeenaas zonas labaak suukaat.

Mamma 17.05.2009

Interesenti kaapeec policisti gejus uz maajaam izvadaa? Vai tie bija no juusu sektas?Vai ari bijaat tik kaardinoshi.

R RobinsHuds 17.05.2009

Nē vienkārši domāju ka tass viss lai kašķis neizceltos.Diezvai poliči būtu gājuši ja nebūtu valstī krīze un katram jādreb par savu amatu!!!
Lielie ņirdzēji atradušies.Tājau ir jo vairāk pasaule attīstās jo vairāk visādas slimības vazājās pa zemesvirsu...Nākamie bnoteikt uzradīsies zoofīli un arī kačās savas pravas, kamēr nonāks līdz tam ka gribēs ar zvēriem sākt laulāties.Laikam pārāk daudz brīva laika lezbēm un gejiem, nezin kā to lietderīgi izmantot.Tāpēc nāk galvā debīlas domas.

G Gejs 17.05.2009

Mēs, visi Latvijas geji, sakām paldies policijai, kas mūs pēc praida izvadāja pa mājām. Un aicinu citus vīriešus pievienoties mūsu geju pulkam. Būt gejam tas ir tik forši

B BIGs 17.05.2009

Policisti arī bija geji!

Mamma 17.05.2009

Nez, ja diviem gejiem ir suns- vins tiek audzinats ka suns gejs, vai ka?