Gāzes apkures katlu apkope - Krāpšana

Sestdien, salūza gāzes apkures katls, meklēju palīdzību ar portāla ss.lv starpniecību, zvanīju speciālistam pa telefonu 25264706, atbrauca cilvēks diezgan operatīvi, secināja, kas salūzis, samaksāju par izsaukumu, kā runāts 150,00 eur, sarunājām, ka pirmdien dabūšu detaļu, cilvēks atbrauks un samainīs detaļu par to pašu izsaukuma naudu, bet, pirmdien, kad biju dabūjis detaļu zvanīju par iepriekšminēto telefonu, cilvēks no sākuma pacēla un atbildēja, ka atbrīvosies uz vakara pusi un piebrauks apmainīs detaļu, bet vēlāk kā jau pēc žanra klasikas neviens klausuli necēla un protams neatzvanīja. Uzmanieties no krāpnieka.

J

Good Intentions 17.11.2022

Prātiņ, nāc mājās. Iedot nepazīstamam cilvēkam no ss naudu par darbu, kas būs tikai priekšā🤦‍♂️ C'mon par diagnosticēšanu un pārējo pēc padarītā.

J jjj777 21.11.2022

Man neinteresē Jūsu viedoklis, es gribēju brīdināt par cilvēku.

Dusmīgais Ainārs 18.11.2022

Kāpēc uzreiz krāpnieks ? Operatīvi atbrauca , veica katla defektaciju un secināja ka nepieciešams mainīt detaļu . Nezinu izcenojumus par izbraukumiem , varbūt arī 150 eur ir par daudz , bet tomēr kaut kāds darbs ir izdarīt , par ko ir arī jāsaņem samaksa .

Protams saprotu sašutumu par to ka nepilda savus solījumus - atbraukt un nomainīt detaļu .

J jjj777 21.11.2022

Cienītais, Jums nav ar ko parunāt, man neinteresē Jūsu viedoklis.