Gan Bei Spice - fufelis

Esiet uzmanīgi! Ēstuves ēdienkartē norādīta vīna pudeles (750 ml) cena (12 Ls) un paziņojums, ka, pērkot veselu pudeli, tai pienākas atlaide - 20%. Īpaši nenoslogojot savu intelektu, izsecinājām, ka maksāsim par pudeli vīna 12 Ls - 20%, t.i. 9, 60. Taču rēķinā parādās cita aina - izrādās, ka pudeles cena ir 16 Ls par 750ml un mums jāsamaksā tie paši vien 12 Ls. Jābūt pietiekami advancētam, lai šito uzreiz atkostu - ja lasu - 20%, tad arī saprotu, ka ir par 20% lētāk, nevis dārgāk. Ēstuves administratore lauzītā latviešu valodā samērā rupji un nesakarīgi kaut ko centās skaidrot par 1 litra cenu, kas esot 16 Ls un citas neatbilstošas lietas, kuras nekādi negāja kopā ar izdrukāto rēķinu. Vēl sekoja teksti, ka aizliegts telefonā fotografēt ēdienkarti, ka viņa esot apvainota, ko mēs te īsti nesaprotam, vārdu sakot nevarēja īsti saprast, vai nesaprot latviešu valodu un nesaprot sarunas tematu, vai arī tur tāds komunikācijas stils ar klientiem.

R Ramona 09.04.2011

1 l vīna maksā 16 ls.Par cik 0, 75 l pudelē ir par 1/4 daļu mazāk, bet preiskurantā noteikti ir uzrādīts 1 l izcenojums, tad noteikti arī pudeles izcenojums ir par 1/4 daļu mazāks.Sanāk-ņem 0, 75 ml pudeli un maksā tik, cik būtu jāmaksā par šo pudeli, bet tik un tā sanāk par 20 % mazāk nekā par 1 l izcenojumu :D Tā laikam ir uzņēmējdarbība mūsdienās-laikam darbinieki domā, ka Latvijā ir palikuši vieni analfabēti :D

K Kau 09.04.2011

Gei Ben-iestāde priekš pediņiem!

A Aleksandr 03.06.2011

V menu nigde ne napisano chto skidka pokupaju butilku, u Vas vidimo problemi s ponimaem slov, eto raz. Vi pishite 16 ls v cheke cena, i platitj Vam nado vsego 12, tut i estj skidka 20%, schitatj ne umeete 12ls eto 75% ot 16 lat, eto dva. Tem bolee tam stoit 16ls *0.75 (litrazh butilki), eto tri. Vivod, u Vas ploxo s logikov voobshem ) udachi vam

R Romans 17.06.2011

Istenibā ar to atlaidi viss ir skaidri soprotams... Cenas ir noraditas vienai glazej(150ml.), un blakus ir rakstits, ka ir atlaide, ja perk pudeli. Sanak ta, ka pudele iekša ir piecas glazes, un nopirk to iz 20% letak, naka pasutit atseviški 5 glazes ar vinu... Un tas cenas par pudelem ir uzrakstitas jau ar to atlaidi.

X xxs 19.06.2011

cena uze so skidkoi