www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

Pirmā saulainā un brīnišķīgā diena šajā gadā. Es ar vēl vienu personu izlēmām doties tieši uz jūsu pirms tam iecienīto restorānu ieturēt pusdienas.
Ienācām ļoti jaukā garastāvoklī, smaidošas, cerībā saņemt tādu pašu attieksmi pretī. Diemžēl sagaidījām neprofesionālu apkalpošanu un šķībus acu skatienus. Sākot ar to, ka apsēdāmies pie galdiņa, lai pasūtītu ēdienu līdzņemšanai, bet tikām nosūtītas pie administrācijas, kur, pieejot pie letes, sieviete nepaskatoties uz mums, aizgāja prom, palikām stāvot pie letes ar savām ēdienkartēm rokās un gaidot, kad kāds mūs izdomās apkalpot. Beidzot sagaidījām viesmīli, noformējām pasūtījumu, kuram ieradāmies pakaļ pēc piecpadsmit minūtēm. Pārsteigums! Viesmīle, acīmredzot, bija izlēmusi, ka ēdīsim ar pirkstiem un muti slaucīsim piedurknēs, jo ne piederumi, ne salvetes pasūtījumā netika iekļauti. Labu vēlēdamas palūdzām piederumus, uz ko saņēmām "a? !? ! ", tādu nekaunību vēl nebiju pieredzējusi. Tomēr pie piederumiem tikām un devāmies prom, likās, ka visa šī briesmīgā pieredze jau ir aiz kalniem, bet pēc divdesmit minūtēm atkal pārsteigums! Mums ir viena dakšiņa un salvete, kā jūs to iedomājaties? ! Uz pusēm tagad dalīt vai kā? !? !

K Kauns 05.05.2017

Nezināju,ka mūsdienās ir tik grūti dabūt dakšiņu un salvetes citā vietā! ;D

S Stenlijs 07.05.2017

Uz Bei Gansus gan labāk neiet. Sevišķi pēc viņu šmugulēšanās sr kases aparātiem. Pat ja tas uzņēmums bankrotētu vieta tukša nepaliktu.

A AGr 07.05.2017

Tāpat var neiet arī uz citiem restorāniem un restorānu ķēdēm (vismaz lielāko daļu no tiem), kur arī visticamāk notika un notiek krāpšanās ar kases aparātiem, tikai tie nav tikuši pieķerti (vai arī spējuši labi samaksāt).

S Stenlijs 08.05.2017

Kad pieķers tad arī aicināšu. Teikt ka visi šmaucas ir demagoģija un ļoti atgādina kremļa propogandu.

A AGr 08.05.2017

Nesaprotu kāds šeit sakars ar kremļa propogandu, bet te vairāk uzsvars tiek vērsts uz to, ka ne jau visi ir nelieši un nevienam nevar uzticēties, bet valsts nodokļu sistēma nav sakārtota, kas liek uzņēmumiem pievērsties krāpšanas shēmām un pelēkajai ekonomikai. Tas jau nenotiek tikai ēdināšanas uzņēmumos, bet arī citos sektoros, piemēram, būvniecībā. Ja uzņēmums grib būt konkurētspējīgs, tam jānolaižas līdz nodokļu nemaksātāju līmenim. Var jau tagad kaunināt vienu uzņēmumu, no kura uztaisīta paraugprāva, bet jāsaprot, ka realitātē tā ir nozares norma.

S Stenlijs 08.05.2017

Sakars ar propagandu tāds, ka tā ir demagoģija no sērijas "es jau neko tie citi jau arī".
Nu bet pēc "sakārtošanas" tak Gan Bei nav vēl bankrotējis tā kā tā nav nozares norma. Neticu, ka Hesburger un MCDonalds ir pelēkajā ekonomikā, arī Lido jau labu laiku ir ārā no pelēkās zonas.
Būvniecība ir cita sfēra ar mikrouzņēmumiem un aplokšņu algām. Tā nav klientu apkalpošana, kur var maksāt arī ar maksājumu kartēm.

>valsts nodokļu sistēma nav sakārtota
Ir ļoti labi sakārtota tik vien ka jāsamaksā nodokļos 110% vai Misteram 20%:)

A AGr 09.05.2017

Vai tiešām attiecīgajos elitārajos restorānos cilvēki strādā par norādītajām algām? Vai tomēr arī šeit iesaistīta ēnu ekonomika?

S Stenlijs 09.05.2017

mjā noskatījos raidījumu, atkal jau sashēmojuši.

J Juris 07.05.2017

Krieveļu bizness...

"saņēmām "A?!?!", tādu nekaunību vēl nebiju pieredzējusi" - A?!?A!?!?!A?!?A?!?!
Es gan esmu nekauņa! :D