www.sudzibas.lv Gan Bei Обманывают работников , не платят полную зарплату

Gan Bei - Обманывают работников , не платят полную зарплату

Устроилась я как-то в Ган бей барменом
На собеседовании тебе обещают зарплату 6€ брутто
(Сначала спросили на какую я рассчитываю зарплату, я сказала хотя бы 6€ мне сказали что такая и будет)
Потом тебя зовут на первый день обучения но подписать договор мне дали только на 2 день обучения я уже спрашивала в первый день когда будет договор. Это уже очень странно
Еще странно что зарплату выплачивают в 20 тых числах то есть 2 месяца ты работаешь без первой зарплаты и получаешь ее только в конце второго месяца.
Дали мне договор на второй день работы, и там было написано что зарплата 3,20€ брутто!
Мне сказали что так и должно быть, и я подписала. Но обещали зарплату 6€ брутто
Я им поверила
Ну и сами понимаете , получила я зарплату конечно же по договору
Отпахала как проклятая
185 часов
Должна была получить больше тысячи чистыми , а получила только 700€.
Они обманывают просто всех так , там работаю. В основном украинцы и подростки (официанты) и постоянно им нужны бармены просто зайдите в ss.lv у них ни один работник не остаётся на долгое время . Никогда не подписывайте договор если там ниже ставка чем обещали, это просто махинации , что бы им меньше налоги платить. А вы в итоге просто потеряете свое время и деньги.

02.02.2024

Компания получила уведомление об этой жалобе

Y

Dainis 02.02.2024

6 eur h/brutto par 185 H ir apmērām 794 eur uz rokas..

K KārlisZebiekste 23.02.2024

Man bija tieši tas pats, melo tas direktors un visi pārējie kas tur strādā. Takā, tā nav iestāde godīgiem cilvēkiem, tas ir pirmkārt. Pretīgi tur tie cilvēciņi nu ko lai saka :( bēdīgi. Nu un krč, direktors melo acīs skatīdamies intervijā kad tev alga būs tur tāda un tāda, kontraktu iedeva parakstīt pēc 3 dienām. Un man ieskaitīja 3 eur par sttundu :D:D:D:D:D:D b*e es tur 3 dienas biju. Nu krč miskaste. Meļu kambaris un neprofisionāli viss tur ari, bet neieslīgšu es tālāk, man daudzz kas tur nepatika...Un es iztereju vairak naudas neka tur kaut kas man no ta bija, bija jabrauc pakal kaut kadai neglitai formai kur tu pec 1klasnieka izskaties, bija jaatsuj pasam bikses b*e jaanes uz ateljē, par ceļu, cik man tas laika neprasija, visas šitās intervijas miskastes, vel pie ārsta bija jājiet, jāpierāda kad esi vesels nu blin un vel sertifikātu vajadzēja, kaut man bija starptautisks nu krččččcccc... Es iztereju naudu par sito un laiku tikai uz bēbju iestādi vienu lielu. Pielikšu slaveno vārdu te direktora - Jevgēnijs Isajevs ;) vienkārši, priekš kam jādirš cilvēkiem?

K KārlisZebiekste 23.02.2024

Starpcitu, gribēju piebilst par ledu, ja. Ja izdomājat kāds tur iet ēst, tad nedzeriet neko kas saistīts ar ledu, tur tak pretīgi, neviens ledus mašinu netīra attiecīgi standartiem. Lai izdenficētu ledusmašinu ir nepieciešams izmest visu ledu ārā no mašīnas, izslēgt un tad bāst dziļi rokas iekšā un tīrīt to mašīnu, ko Gan Bei nedara, tajā kur es biju Galerija Rīga, nezinu par citām, bet gan jau tas pats prikols. Vel lāpstiņa ar ko ņem ledu tiek atstāta iekšā to kuru gramsta cilvēki katru dienu sazin kādām rokām, vienkārši iemet iekšā uz ledus. Varat apskatīties un palasīt statistiku netā cik milijoniem bakteriju var atrasties tādā ledus mašīnā. Viņiem vajag kaut kādus debīlus sertifikātus iziet? :D Starpcitu, par tiem sertifikātiem runājot, tur jau nekā pilnīgi nav rakstīts nekas īpašs, kaut kādas salmonelas un vel sazin kas, a reālas sanitārijas prasības tur nav.

K KārlisZebiekste 23.02.2024

Vispār par tādu mānīšanos un negodīgumu, gribētos kādu kompensāciju saņemt, jo tas viss bij ļoti negodīgi, nekad dzīvē šitā darbā nav melojusi direkcija par algām.