www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

Es tiku apkalpots tikai pēc kāda ilgāka laika personīgi pieejot pie viesmīļa un palūdzot, vispirms mani apkalpoja māceklis, pēcāk lūdzu rēķinu un pie mums griezās viesmīlis vārdā daniels ar vārdiem ka viņam bija mūs jāapkalpo un kāda velna pēc mēs nesagaidījām kamēr viņš mūs apkalpos, apkalpe bija drausmīga, no galdiem nekas netika novākts, bija netīrs, nebija pajautāts par ēdienu pareizību, bija nesti galīgi citi pasūtījumi kas nebija mūsu pasūtījumā, nebija piedāvāts nekas papildus ēdieniem, klāt tam visam viesmīlis bija rupjš pret mani un lecīgs, mēs bijām trīs personas kas laicīgi palūdzām dalīt rēķinu, viesmīlis vārdā daniels bez vārda runas aizgāja un pēc laika atgriezās ar trim čekiem no kuriem divi bija galīgi sajaukti, klāt tam visam nepārjautājot par pasūtījumiem un dalīto rēķinu pareizību, kad es palūdzu izlabot kļūdu man tika teikts ka neko nevarot izdarīt, īsāk sakot pat nevēlējās, teica ka mēs paši pie visa esot vainīgi ka nesagaidījām viņu kamēr viņš pie mums pieies un apkalpos, kad tajā pašā brīdī viņš stāvēja skatījās uz mums un neko nedarīja, klāt tam visam mēģinot ar uzbraucienu pierādīt ka es tur atrodos knapi 5 minūtes, es pat neko nesaku par to ka mani pat nepavadija pie galda vienkārši norādīja ar pirkstu ejiet kautkur tur, un cik man nācās gaidīt ēdienkarti, drausmīgs serviss, atkal es viennozīmīgi neatgrieztos un citiem neieteiktu. Origo Gan Bei 23.09.2019. Laika posms 21: 00-22: 00

23.09.2019

O Otis 24.09.2019

Pirmo reizi atļāvies uz ''restorānu'' aiziet? Pirksti gaisā? (hihihi)

ē Ēriks vēvers 01.10.2019

A tu par sevi runā un apcel citus? Diezvai tu biji šajā iestādē tik cik es esmu bijis, smieklīga tauta.