www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

Sveiki!
Biju Alfas Gan Bei cerībā pavadīt pusdienas ar ģimeni, viss bija labi līdz viesmīlis Mārtiņš lika mums 20 min gaidīt ēdienkarti un vēl 20 min lai pieņemtu pasūtījumu. Viesmīlis aizmirsa atnest dvielīšus, aizmirsa un sajauca pasūtījumus, un vairākkārtīgi nāca un pārjautāja pasūtījumu.
Nesaprotu kā šādus viesmīļus ņem darbā, ceru ka šo problēmu atrisinās.

07.07.2019

P

G Gooblins 08.07.2019

Globāli ir 2 problēmas risinājumi- nelaist tevi iekšā! vai arī staigā ar plakātiņu, kad esi čīkstētājs un ja kas, rakstīsi visādu herņu uz visām pusēm!

O Oļegs 10.07.2019

Ja Tu aizietu un tev tā gadītos, redzētu, kā Tu nečīkstētu, izmet 50 eur un tev neko nepienes, sajauc un vēl ilgi nepievērš uzmanību. Baigi priecīgs aizietu ne? :)

E Ewa777 10.07.2019

Tev nu gan ir pacietība, 40min gaidīt, lai veiktu pasūtījumu. Alfā ir arī citas ēstuves.

B BK 08.07.2019

Mājas vajag ēst.