www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

08.02.2024. ap 14.30 TC "Spice" kafejnīcā "Gan Bei" veicu pasūtījumu divām personām par summu 16,50 EUR - divas porcijas vistu ar rīsiem un suši (8 gab.).
Oficiants Aleksandrs (pagara auguma vīrietis ar brillēm un neapmierinātu sejas izteiksmi), noklausoties pasūtījumu, atbildēja: "Nesanāks."
Kad paudām izbrīnu, viņš paskaidroja, ka katrai personai ir jāpasūta ēdiens vismaz 7 EUR apmērā. Viens no mums ēdīšot vistu ar rīsiem par 5,50 EUR, bet otrs - vistu ar rīsiem un suši par 11 EUR. Tātad, ja vēlamies, lai pasūtījums tiktu pieņemts, esot jāpasūta vēl kaut kas pirmajai personai - vismaz ūdens vai tēja.
Iebildu, ka neviens no mums nevarēs apēst gan vistu ar rīsiem, gan vēl 8 suši gabalus, tādēļ suši esam plānojuši dalīt uz pusēm, taču Aleksandrs bija nelokāms - jauniņie dažreiz to neievērojot, bet viņš gan nevēloties nepatikšanas, tādēļ bez ūdens vai tējas pasūtījumu nepieņemšot.
Ūdeni un tēju patiešām nevēlējāmies, tāpēc nācās doties projām un izsalkumu apmierināt "Lido".

08.02.2024

Atbilde no GanBei Pārstāvja atbilde 08.02.2024

Labdien! Paldies, ka atstājāt atsauksmi. Atvainojamies par sagādāto pieredzi. Vai varam palūgt Jūs atsūtīt mums savu kontakttālruni uz [email protected], lai varētu ar Jums sazināties?

D

P Palīgs neskaidrajiem 08.02.2024

Vot šitais ir kautkas jauns. Kāpēc tāds Aleksandrs tā ir izdomājis? Kāpēc Ganbei jūs visiem negribat šo izskaidrot, bet prasāt cilvēka tālruņa numuru?