www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

Apkalpošana no viesmīļa bija superīga tas bija vienīgais, kas glāba situāciju.
Pasūtījām 48.gb ar sushi, 4 dažādi veidi, neviena no tiem pēc sastāva nebijā jāgaršo pēc siļķēm, bet visi garšoja pilnīgi vienādi un pēc siļķes, teiksim, pēc siļķes kažokā.
Briesmīgākie un negaršīgākie sushi mūsu dzīvē, bijām 4 personas un bijām šokā, kā pavārs vispār kaut ko tik negaršīgu var pagatavot.
Protams, pajautājām viesmīlim, kā tas tā var būt, ko viņš bija aizgājis pajautāt pavāriem, kas viņam atbildējusi, ka visu vārījusi vienā katlā ar kaut ko citu, pieņemu, ka siļķēm, vai nezinu ko viņi tur darījusi. Vizuāli izskatījās, labi, garša bija katastrofa un ari pavāru atbilde kāpēc tā, tik pat liela katastrofa.

07.09.2023

Atbilde no GanBei Pārstāvja atbilde 07.09.2023

Labdien!
Paldies, ka atstājāt atsauksmi.
Atvainojamies par sagādāto pieredzi! Vai varam lūgt uzrakstīt sīkāku informāciju uz [email protected], lai mēs varētu noskaidrot sīkāku informāciju par notikušo un, kuru no restorāniem apmeklējāt?

Ar cieņu,
Gan bei

Velvetpopstar 07.09.2023

Bet izskatās gardi.

K Klinta Berģe 07.09.2023

Uz to ari cerejam viņus ieraugot, bet nebija 😀