www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

Ļoti slikta apkalpošana Gan Bei (Domina) no darbinieka deivida puses. Apkalpoja viņš mūs 2 reizes - 20.02.2023 un 01.04.2023. , abas reizes serviss ļoti zemā līmenī. 21.02. Pasūtījām ceptu lasi, tā vietā tika atnests svaigs lasis. Kad palūdzām to samainīt pret ceptu, mums atnesa zuti. Nebija ne atvainošanās, ne vienošanās, ka laša vietā tiks pasniegts zutis. Deivids bija ļoti neapmierināts, jo par lasi viņam nācās maksāt no savas kabatas, tāpēc izrādīja pret mums ļoti nepieklājīgu attieksmi - porciju ar zuti uzmeta uz galda, neatvainojās, runāja nepatīkamā intonācijā. Un neko nevarēja saprast, ko viņš Saka. Mēs divatā nevienu vārdu nesapratām, konunikācija ļoti vāja. Šodien ierodamies un secinam, ka deivids atkal mūs apkalpos. Acīmredzami viņš mūs atceras, tāpēc ēdienkarte tiek pasniegta nevis uzreiz, bet speciāli nogaidot un gandrīz nometot uz galda. Nebija ne sasveicināšanās, ne pozitīva attieksme. Manam draugam ēdiens tika atnests pēc aptuveni 20min, savukārt es to gaidīju 50 minūtes, par ko netikām brīdināti. Un dzirdējām no blakus galdiņa, ka deivids bija sajaucis porcijas un pasniedzis citu ēdienu. Ļoti bēdīgi, ka šādi darbinieki tur strādā, jo izskatās, ka šāda attieksme pret savu darbu un klientiem no deivida puses ir ikdiena.

01.04.2023

Atbilde no GanBei Pārstāvja atbilde 03.04.2023

Labdien!
Paldies, ka atstājāt atsauksmi. Atvainojamies par sagādāto pieredzi. Vai varam lūgt atsūtīt Jūsu kontaktus uz [email protected], lai varam ar Jums sazināties šajā sakarā?

Ar cieņu,
Gan bei

I I 02.04.2023

ārprāts kāda nekaunība no Deivida puses. Nekas uz to domino neiešu.