www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

Gan bei Origo viesmīle, pienākot pie galdiņa, uzrunāja mūs ar "labdien, zdrastvuice". Un šī nav pirmā reize, arī iepriekšējā reizē mūs sagaidīja "labdien, zdrastvuice". Kādēļ jums ir šāda sistēma, ka apmeklētājus automātiski sveicina arī krieviski? Šķiet, ka vakariņas aizgāju paēst Rīgā, ne Maskavā.

Apkalpošanas ātrums arī zem katras kritikas, cilvēku nebija daudz. Desertu gaidījām + / - 40min un tas tika atnests visai uzjautrinošs, manuprāt, ne atbilstošs restorānam, kā jūs sevi dēvējat. Varbūt, ja neuzrunātu mūs krieviski un būtu ātrāka apkalpošana, šis smaidiņš liktu pasmaidīt, bet šoreiz tas radīja pretējo efektu.

07.03.2023

Atbilde no GanBei Pārstāvja atbilde 08.03.2023

Labdien!
Paldies, ka atstājāt atsauksmi.
Būsim pateicīgi, ja atsūtīsiet savus kontaktus uz [email protected], lai mēs varētu sazināties ar Jums deserta sakarā.

Ar cieņu,
Gan bei

R

Velvetpopstar 07.03.2023

Deserts izskatās labi, domāju, ka bija gaidīšanas vērts.

S Sīka2 08.03.2023

Ak tu nabadzīte. Aizej stūrī un paraudi.

Jaukais Andris 08.03.2023

man no viniem caureja bija, plohoj servis

M melns liels kirzaks 08.03.2023

man viss kopa, jekpotu var teikt izsitu

I IdiotuMekletajs 08.03.2023

A ko jūs citu gribējāt sagaidīt aizejot uz Origo?

# #Evii 08.03.2023

Deserta dekoriņš ir ok...mājās,no divgadnieciņa🙂

Chikibriki 08.03.2023

Rasiste