www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

Atnākot uz restorānu velējamies ar draudzeni paest garšīgi zinu, ka ir laba porcija kartupeļiem Singapūras gaumē vienmēr blakus bija tomāti vai gurķi, bet tagad kaut kādi salmu makaroni, kas par sviestu, man bija kauns vest ciemiņu, lūgums sazināties firmai ar mani, jo es nevēlos naudu salmos izšķērdēt naudu.

22.08.2021

Atbilde no GanBei Pārstāvja atbilde 23.08.2021

Sveiki!

Paldies, ka dalījāties savā pieredzē un atstājāt komentāru. Ļoti žēl, ka tā bija negatīva.
Katrs restorāna viesis mums ir svarīgs, tāpēc būsim pateicīgi, ja sazināsities ar mums - [email protected], lai noskaidrotu precīzāku informāciju par to, kuru restorānu un kad to apmeklējāt.
Būsim pateicīgi par Jūsu atsaucību.

Ar cieņu,
Gan Bei

H Haralds Kurmis 22.08.2021

šāda veida "restorānu"cienītājām varu ieteikt restorānu Prāgas ielā1"Belaši",tā saucas šis brīnumjaukais "restorāns"(droši vien Itāļu).

A Artybo 22.08.2021

Tie ir garnēļu čipsi, kā es atceros. Un Ganbei restoranos jau ļoti sen pievieno tos visiem ēdieniem. Rakatīt par to sudzību, Jūs nopietni…?