www.sudzibas.lv Gan Bei Skaļa mūzika, drīzāk troksnis

Gan Bei - Skaļa mūzika, drīzāk troksnis

Apkalošana apmierināja, tāpat arī Cenas un ēdienu izvēle. Bet ēdienu atnesa jau atdzisuš, pēc 5 min. Tas bija auksts, ēst aukstu mērci / rīsus un gaļu nebija diezin cik patīkami. Respektīvi, tas visu sabojāja. Tāpat kā neadekvātā mūzika, "bum bum bum", bez jebkādas melodijas, pa visu restorānu skanēja skaļa slikta mūzika, kas sabojāja visu noskaņu. Vecāki cilvēki no blakus galdiņiem cēlās un gāja prom, pat neapsūtījusi. Mēs jutāmies kā 90 g. Provinces ēstuvē. Tiešām nav kompotentu cilvēku, kas rūpētos par restorāna gaisotni, ka apmeklētajiem jāsteidzas ārā puspaēdušiem prom no trokšņa!

08.07.2023

Papildināts Elisa M 08.07.2023

Iesaku padomāt par restorāna atmosfēru!

E

J Jureta 09.07.2023

Tagad diemžēl daudzās vietās skan nekontrolēti skaļa mūzika tā, ka savstarpēji pie galdiņa grūti normāli sarunāties. Atbildīgie acīmredzot tāda līmeņa.